Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Cywilizacja zniszczy siebie i ziemię. Mam tylko nadzieję że nie za szybko. Pozdrawiam Krzysiek
  2. Korzystam z Twojej pomocy i zmieniam. Pozdrawiam KKK
  3. Co do inwersji zgoda, jednak wydaje mi się, że z ilością słów nie przesadziłem, wszystkie są potrzebne. Pozdrawiam KKK
  4. A ja co? Pozdrawiam KKK
  5. W moim klimacie. Czekam na następny. Pozdrawiam KKK
  6. I aż tyle. Wystarczy kilka słów. Pozdrawiam wieczornie. Krzysiek
  7. "lecz jakaś siła każe biec dalej po wertepach dwuznaczności" Ciekawy,do poczytania nie jeden raz. Pozdrawiam Krzysiek
  8. Znów można czytać i czytać. Pozdrawiam KKK
  9. Co tu gadać... Pozdrawiam KKK
  10. Ciepło i jasno. Pozdrawiam KKK
  11. Bardzo obrazowe. Tak lubię. Pozdrawiam KKK
  12. Dziekuję i pozdrawiam. KKK
  13. Matczyne ręce przyzwyczaiły i pomogły stanąć i iść na nogach zdziwionych Rodzicielskie usta słów nauczyły i pomogły mówić prawdę i kłamstwa wymuszone I ja w kołysce rąk utulę życie moje i bronić go będę i myśleć i czynić by wiedzieć I ja ustami usta nauczę słów moich i rękoma pokażę jak dotknąć jak płonąć by wiedziały Napisałem toto prawie dwadzieścia lat temu i nigdy nie dałem matce. W tym roku dam. Bardzo silna kobieta. Pozdrawiam Krzysiek
  14. Chromy - ułomny, kulawy. Twoje wiersze czekają na czytanie. Wieczorem. Pozdrawiam Krzysiek
  15. Jakoś bardziej mi pasowało wypalonych. ;) Pozdrawiam KKK
  16. bezwzględnie Pozdrawiam KKK
  17. Przez niespotykanie zimowe rękawiczki nieufności spojrzenie zaspało w wyczekiwaniu Przez granicę stołu za krótkie ramiona dotkliwie samotne uśpione ciszą Przez szybę twojej twarzy widzę brzeg stawu z uporem odpycha zieloną wyspę
  18. CDN nie jest przewidziany, przynajmniej chwilowo. Wygrani z przegranymi po tej walce piją wino razem z Noe na jego barce ;) Pozdrawiam KKK
  19. nie bardzo mogę rozgryźć zakończenie - trzeba poddać się, by nie zatonąć, no to jeszcze uznam jako sztukę walki bez walki ale jeszcze to, komu się poddać? okręty nie są wojenne, jeśli bez dział, czyżby więc czasowi? to dla mnie oznaczałoby rezygnację, bo z czasem lepiej walczyć, przedłużać młodość; sport i tak dalej... kobiety coś więcej o tym wiedzą:) szacuneczek Bo tam powinien być enter po czwartym wersie. Wtedy :zajmujemy pokłady bez dział nienawiści. Tak będzie chyba wyraźniej..... Moim zdaniem, oczywiście. :) Ale dla mnie ten wiersz jest i tak tajemniczy w wymowie. I sexy dosyć.... Masz rację, enter potrzebny. Tajemniczość i sex to intrygujące połączenie. ;) Pozdrawiam KKK
  20. Trudna ale czasami przyjemna. ;) Pozdrawiam KKK
  21. Czasami nawet wygrywając lepiej się poddać, by uratować siebie chociaż częściowo. ;) Sztuka zdobywania bez strat własnych, oszczędzając "przeciwnika". Pozdrawiam KKK
  22. ;) Pozdrawiam KKK
  23. przez ugory dróg łąki wypalonych miast potykając się o hipokryzję chroma cywilizacja korzysta z kuli ziemskiej
  24. Baba ma rację, i jeszcze po "i tańczysz wpomnieniami" zrezygnowałbym za wersu z szafą. Ale to tylko moje czytanie, wiersz jest dobry dla mnie. Poczytam go jeszcze sobie jutro. Pozdrawiam serdecznie. KKK
  25. Jak zwykle ciepło i nastrojowo. Tak też pozdrawiam KKK
×
×
  • Dodaj nową pozycję...