Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Zmieniłbym tylko konstrukcję w bardziej spójną. To nie zgubi nic Twojego. Ja też lubię dużo enterów. :)) Ale tutaj chyba nie są potrzebne. Spać nie mogę to bredzę.... Przecież i tak podoba mi się. Pozdrawiam KKK
  2. Wszystko zależy od sposobu patrzenia na świat. ;) Pozdrawiam KKK
  3. Czasami dwuznaczność jest ciekawa, ale jak ze wszystkim nie można przedobrzyć. Pozdrawiam Cię Aluno serdecznie i świątecznie życzę dużo słońca i pogodnego nastroju Krzysiek K
  4. Dzięki, pozdrawiam świątecznie. KKK
  5. kamienice bez makijażu przytulone do siebie ze zrozumieniem w oknach ziewają szczerbatymi bramami spóźnieni błądzą po labiryncie kałuż szachownicy pod opieką latarń z opuszczonymi głowami zamglone słońce wschodząc zatrzymało się razem ze mną na skrzyżowaniu ślepych ulic
  6. Czytelnie i przyjemnie. Z przyjemnością pozdrawiam KKK
  7. Dociera do mnie po pierwszym czytaniu, i podoba mi się pierwsza część, więc… Pozdrawiam KKK
  8. Dzięki za opinię. Pozdrawiam KKK
  9. Trochę sarkazmu.... to tylko ironia. ;) Cieszę się że właściwie odczytałaś. Pozdrawiam całkiem poważnie KKK
  10. Zgadzam się. Nie zgadzam się... : ) Dowcip, lekkośc i autoironia, zawsze są w cenie. Widzę ostatnio w twoim pisaniu jakieś dobre,zachęcające zmiany... Dzieki za dobre słowo i odczytanie. Pozdrawiam KKK
  11. Zgadzam się. Dzięki za czytanie i opinię. Pozdrawiam KKK
  12. Przykro mi, ale inaczej nie chciało brzęczeć. ;) Pozdrawiam serdecznie KKK
  13. A w którego ? ;) Pozdrawam KKK
  14. Dzięki 13. Pozdrawiam KKK
  15. Miało być wymownie. Pozdrawiam KKK
  16. "przyzwyczajeni nie mącić powietrza niepotrzebnym słowem zdejmujemy z siebie lęk spod uchylonych żaluzji światło budzi kurz" Pozdrawiam KKK
  17. Pozdrawiam. KKK
  18. To "a po łbie mu" jest całkiem dobrym pomysłem. ;) Pozdrawiam KKK
  19. Dzięki Magdo, miło że przyda Ci się. Pozdrawiam KKK
  20. Lubię wieloznaczność, każdy ma wtedy prawo do własnej interpretacji. Pozdrawiam serdecznie. KKK
  21. Dzisiaj i ja byłem nieuprządkowany jakiś. ;) Czasami bałagan jest twórczy. Dzięki i pozdrawiam. KKK
  22. Przyjemne. Tylko z tym peryskopem....można go schować albo opuścić. Ale to tylko razi technicznych takich jak ja. ;) Pozdrawiam KKK
  23. Kąpielowy, domowy, od czekania szorstki. Czasem ciepły z tęsknoty, teraz już nie mój. Hotelowy, obcy, zawsze biały. Sprany świadek koronny, jeden dla dwojga. i ten Trzeci co starł mi uśmiech z twarzy
  24. Ot tak czasami, bez potrzeby, brzęczy wiersza mucha, oczopląsu przyczyna, rozkojarzenia kres gdy w dendrytowo-neuronową sieć wpadnie. Potem na papieru skrawku zdycha ukrzyżowana długopisem.
  25. A(n)no, właśnie tak. ;) Pozdrawiam KKK
×
×
  • Dodaj nową pozycję...