Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Z fali na falę uniesień bliższym co chwilę poznaniem ocierając się burtami ciał jak dwa okręty bez dział nienawiści zajmujemy pokłady swojego czasu kto wcześniej podda się by nie zatonąć ?
  2. Ok, Peter Gabriel ma przewagę, ma muzykę. Stary dobry kawałek innego świata. "zapomniałam dziś, obudził mnie twój rozsądek. chcę wrócić do wczoraj." Pozdrawiam KKK
  3. Sympatyczna recenzja. ;) Dziekuję i pozdrawam. KKK
  4. Cieszy taka opinia. Pozdrawiam Krzysiek
  5. Roxano Pewne słowa przychodzą same, lekko. Inne trzeba odszukać. W ciemności i przy dobrej muzyce myśli są spokojniejsze dla nich najlepszą porą "dnia" jest noc. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  6. Się zgadzam z przedmówcą. Pozdrawiam KKK
  7. Z podziękowaniem pozdrawiam. KKK
  8. Parapetówka była dziewięć lat temu. ;) Mieszkanie staje się pustostanem. Przestaje żyć tak jak kiedyś. Ale ma to swoje dobre strony, mam więcej czasu dla siebie. Pozdrawiam KKK
  9. Wypracowany ciężko dawno temu. A zdrówko się przyda. ;) Pozdrawiam KKK
  10. trafione z tymi ścianami, rzeczywiście nocą tak mocno nie straszą pustką jak za dnia szacuneczek Dzięki Pablo za czytanie. Pozdrawiam KKK
  11. Rany.....aż tak żle ? Pozdrawiam KKK
  12. Dzięki, pozdrawiam ciepło. KKK
  13. Dobrze odczytałaś tą chwilę. Pozdrawiam KKK
  14. ściany są cieplejsze bez załamań wyprasowane ciemnością przez ucho okna wpadają głosy podniesione z ulicy latawiec wyobraźni wypełnia czas w moim pustostanie
  15. Jeśli coś potrafi wzbudzić jakieś uczucie, to chyba dobrze ? ;) Tytuł jest nadany z premedytacją. Pozdrawiam życząc dobrej nocy. KKK
  16. Ten fragment jest genialny...... Nigdy bym na to nie wpadła! :) Miło mi że Ci się podoba. Próbuję uchwycić chwile tak jak je widzę, czasami w wyobrażni, czasami w rzeczywistości. Pozdrawiam KKK
  17. Z przyjemnością..... ......pozdrawiam KKK
  18. Ciekawie zapisane, lubię takie obrazki. Pozdrawiam KKK
  19. Z dużą przyjemnością czytam jeszcze raz, i jeszcze raz. Pozdrawiam KKK
  20. Twój zdrowy rozsądek dobrze Ci podpowiada, spróbuj jednak potraktować to awizo jako przeczucie przekazane przez kogoś. Odbierasz je, lecz tak naprawdę nie wiesz, co się stanie dopóki fizycznie nie otworzysz przesyłki. Czymkolwiek by była. Pozdrawiam KKK
  21. Miło mi że bez obcięcia też do przyjęcia. ;) Pozdrawiam KKK
  22. Dzięki Magdo. Pozdrawiam serdecznie KKK
  23. Kopiuj Aluno link Judyty od "www" i działa. A wiersz znów dobry. Mam tak samo rano. ;) Pozdrawiam KKK
  24. Duuużo ciepła wszelkiego rodzaju i łoże. Na pewno pomoże. Zdrówka życzę KKK
  25. Dziekuję Ci i pozdrawiam. Krzysiek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...