Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Staram się nie wypowiadać na temat wierszy innych autorów. Z wielu powodów. Pozwoliłem sobie jednak przeczytać Twoje wiersze kolejny raz. Podobają mi się z prostej przyczyny. Czytam je jak swoje. I jeszcze jedno, inwersje....:)))) Pozdrawiam KKK
  2. Hannibal ma rację, i nie chodzi tu o łazienkę. Bardzo miło się czyta. Też nic nie wiem o raju kobiety. :) Pozdrawiam KKK
  3. Pozdrawiam. Krzysiek
  4. Wersja warsztatowa bardziej mi się podobała. Szkoda że zmieniłeś. Pozdrawiam Krzysiek
  5. Miło mi że Ci się podoba. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  6. muszę pootwierać wszystkie okna uciec przed snem zgubić myśli domino się ułoży szczęśliwie dla Ciebie przybiegnę z podwójną porcją ulubionych lodów zdążę zanim rozpłyną się w mroku skoro to warsztat, to sobie pozwoliłem...pozdrawiam Pozwalaj sobie bo tak trzeba. W ten sposób najłatwiej mogę dowiedzieć się jak inne osoby widzą to co napisałem. Pozdrawiam KKK
  7. Cieszę się. Pozdrawiam Krzysiek
  8. puste zmysły, pusta noc głodem zwodzi sen pustka rodzi chory wiersz chorych myśli dzień Marzenia bez znieczulenia. ;) Pozdrawiam z podziękowaniem za zainteresowanie. Krzysiek
  9. Czekam na refleksje Sfinksie. Pozdrawiam KKK
  10. Czasami niestety rzeczywistość. Ale wierszydło spisane na trzeźwo. ;) Pozdrawiam KKK
  11. Smutek jest tak samo potrzebny jak radość, ważne tylko by nie przedawkować. Dotyczy to wszystkich uczuć. Pozdrawiam Krzysiek
  12. Samotnia może być wszędzie, to tylko kwestia poznania siebie. Może by tak Klub Samotników ? ;) Pozdrawiam KKK
  13. Lubisz jazz ? Ja zawsze mówię że nie, ale to nie jest prawda. Obydwa znaczenia synkopy....pasują. I tak właśnie tu miało być. Pozdrawiam Krzysiek
  14. Film cały czas trwa, walka z robakiem niestety nierówna, zwłaszcza w samotne noce. Nie da się go utopić, beztlenowiec czy co ? ;) Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  15. Film ok, tylko kolejne sceny umykają. A pragnienie... zawsze to samo. Pozdro KKK
  16. łykiem wódki podtopiony iluzjon przyśpiesza w pogardzie dla bezwładności wzroku słuch nie czeka na zmysłów kolejkę skojarzeń synkopa domaga się dźwięków powodzi z butelki bez dna
  17. muszę pootwierać wszystkie okna z przeciągiem uciec przed snem zgubić niepotrzebnych myśli kamienie domino jak zwykle samo się ułoży szczęśliwie dla Ciebie przybiegnę z podwójną porcją ulubionych lodów zdążę zanim rozpłyną się w mroku
  18. Ciekawe, wrócę jeszcze nie raz. Ja nie dokonuję rozbiorów wierszy, przyjmuję je lub nie. Ten już jest również mój. ;)
  19. Miłe słowa. Pozdrawiam z podziękowaniem. KKK
  20. Zielonookie przyciągają "ryby" o szarych oczach. Może zdążę z wyrobem wierszopodobnym pod poduszkę. Pozdrawiam Krzysiek
  21. Dzięki Aluno, Wena jest kapryśna. Marzenie jest łatwiejsze. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  22. Kto nie zna zgiełku wypełnienia dosłownością w ciszy nie znajdzie słów radości poszukiwania Czy jakoś tak, gdy się milczy i "apetyt" wilczy. Pozdrawiam KKK
  23. Smakuje trochę cierpko, trochę słodko. Ale smakuje. Jak domowe wino. Pozdrawiam KKK
  24. znaczenia i zaznaczenia stwierdzenia i cytaty wskazanie krokomierza bazylii zapach zielony pietruszki pęczek smak twoich spojrzeń dwa ulubione takty jedną linię melodyczną krzyk gęsi w przelocie dziś to wszystko już schowam pod poduszkę niech czeka do jutra
×
×
  • Dodaj nową pozycję...