Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. umrą ze swoim szczęściem nie zauważysz kiedy zaginą ścieżki na bruku miejskiej samotni wyczujesz przyjazne cienie z głowami w krzywej aureoli neonów
  2. Miło mi Grażyno. Pozdrawiam Krzysiek
  3. Cicho, Magda, cicho szaaa..... nic smutnego tutaj wszak i z mądroscią bywa różnie była, i może kiedyś będzie..... Pozdrawiam Krzysiek
  4. Bardziej "z wiekiem do trumny". ;) Ale staram się być rozumny. Pozdrawiam Krzysiek
  5. Nic nie zmieniaj. Pozdrawiam Krzysiek
  6. rozum rodzi na starość blizny zakładek w każdej historii zatrzymania wartej na drodze od tytułu - cięcie - do epilogu papierową brzytwą
  7. Pomyśl, niebo może być Twoje. ;) Krzysiek to co? mogiem łyknąć to niebo? :* :* zacałowuję cię! Sroka! Bierz, a ja bieżę przed siebie. ;) Krzysiek
  8. mrących... to słowo jest takie mruczące, brzmi kocio i fajnie, bo w twoim wierszu nie chodzi o umieranie osoby,jako takiej w sumie - wiersz jak lawina :)) Lubię wyszukiwać słowa ciekawie brzmiące. Pozdrawiam spod lawiny. Pozdrawiam Krzysiek
  9. Przypływa i odpływa, może i dobrze. Dobrze że bez patosu. ;) Krzysiek
  10. Cieszę się że wszystko gra. Pozdrawiam Krzysiek
  11. Spróbuj, chyba warto. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  12. Miło mi że zaglądasz do mnie. Pozdrawiam serdecznie Krzysiek
  13. Pomyśl, niebo może być Twoje. ;) Krzysiek
  14. zwykła przypadłość każdego sięgnąć może nawet deskę w płocie do sąsiada też zajrzy zwykła niby dziura oko cieszy odwrotność i głębia tak poetycka miękko w tle opisowa z camera obscura
  15. bielą góruje ze szczytów odchodzi z hukiem pokonana lawiną grzechów czerwienią ocieka losów ludzkich krzywd i z oddania mrących patosów wywieszana co święta
  16. Gdybym chciał być przewrotny to "widelcem" zamieszam. Jednak patrząc z innej strony "zamknięte" to myślenie. Pozdrawiam Krzysiek
  17. Uwielbiam Lema. Pod kazdą postacią. Ale polecam "Maskę". Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  18. Tym razem i do mnie trafia....a nie do ...... ;) Pozdrawiam Krzysiek
  19. Wiesz ze lubię wyliczanki. A teraz "piję kawę z filiżanki" kolejny raz. Pozdrawiam Krzysiek
  20. Prób ciąg dalszy. "Psychoza" to dobry film, niestety książki nie czytałem. Jak sprawię sobie okulary, zacznę odrabiać zaległości w czytaniu. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  21. Jak się wyda, nic nie pomoże, piwnica notarialnie moja. ;) Dzięki za słoneczko, pozdrawiam Krzysiek
  22. Przy mojej wadze to raczej miś. A piwnicę mam w Pruszkowie, też ciekawa okolica. Krzysiek Piwnica w Pruszkowie... :)) toż to zaczyn na niezły triller... zaczyna pracować w mojej głowie. Tymczasem ;) Niecierpliwie czekam na efekt. Tymczasem pozdrawiam Krzysiek
  23. Galareta? Raczej zimne nóżki. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  24. Nawszelkiwypadek niezakopujęzagłęboko. Tojestwierszomiłości. Pozdrawiam Krzysiek
  25. Przy mojej wadze to raczej miś. A piwnicę mam w Pruszkowie, też ciekawa okolica. Krzysiek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...