Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 105
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. Jak ja coś skopię, to upraszam się o wzajemność :)
  2. Deoni, Szanowna Autorka zrobi co zechce, bo to jej wiersz, a my po nim harcujemy. Jednak proponowany przez Ciebie fragment ma dziewięć sylab
  3. Teraz jest dziesięć punktów w skali Apgar za wiersz :) Nie ma za, to ja dziękuję, że dałaś sobie pomóc, pozdrawiam radośnie :)
  4. Pisanie rymem jest podobne do tańca. Na początku liczysz kroki, przestajesz jak złapiesz rytm :)
  5. Czujesz rytm, to bardzo dobrze, bo do rymu jest to konieczne. Liczenie pomaga, namawiam. Jak się wprawisz, nie będzie potrzebne :)
  6. Deoni Tam gdzie zaznaczyłam ukośnikami wypada średniówka, czyli po szóstej sylabie, a wszędzie jest po piątej --- cmok:*
  7. Sorry, za czepialstwo :)
  8. Wiesz co, jeszcze tutaj może tak (?) lecz bardzo mocno trzymać w ramionach
  9. Może ktoś będzie miał lepszy pomysł? Myślałam o tym żeby zachować średniówkę.
  10. Póki co taki, może ktoś ma lepszy (?)
  11. W tych dwóch wersach się załamuje, serdecznie :)
  12. Z sensem i puentą Andrzeju, ale ostatnia zwrotka prawie na jednym rymie, może coś da się zrobić, bo szkoda dziecka. Najserdeczniej :)
  13. Dziękuję Deo, jest tak jak mówisz, bywają sytuacje w których wyrastają ostre pazurki, pozdrawiam ciepło :)
  14. Bożenko, Marcin to przekora :) Dziękuję :)
  15. Masz rację, Bolesławie, dziękuję :) Choćbyś głupca starł w moździerzu tłuczkiem razem z krupami, nie opuści go głupota.
  16. Dziękuję Waldemarze, staram się jak potrafię, ale różnie z tym bywa, pozdrawiam :)
  17. Jeszcze trochę i farmacja zrobi nam wszystko w tabletkach, coś jak D3 słońce np A za niedługi czas będzie tak: Jak mogłeś mi to zrobić, gdzie twoje sumienie? - w aptece był remanent, nie mogłem kupić Dyskusyjnie i ciekawo, Beto :)
  18. Każdego dnia jestem inna, Marcinie :)
  19. A ja lubię jak tu siedzisz, pozdrawiam :)
  20. Alicja_Wysocka

    Mordy

    :))) Fajnie się rozpisałeś.
  21. Np. Ja także dziękuję :)
  22. Nie ten przyjaciel, co cię chwali, ale ten, co ci prawdę mówi. Pozdrawiam :)
  23. Właśnie ułożyłam, dzięki za czytanie :)
  24. w głowie zalęgły się ubzdurałki i żywią pretensjami czasem do życia czasem do kogoś zrobiły z pchłami kramik sprzedają tanio ludzie się drapią bo swędzi język głowa mnożą i rosną przez pogłaskanie niczym zakaźna choroba lepiej odgryzę sobie co trzeba i łyknę kwarantannę trochę ogłuchnę i zaniewidzę w sam raz recepta dla mnie
  25. Każdy Artysta jest wrażliwy na piękno :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...