Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 097
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. Marcinie, jak czytam, to stawiam sobie przecinek za słowem unosił i wszystko pasuje. To jest erotyk bez kawy na ławę i tak go odbieram, wyłącznie :)
  2. :) Dziękuję, Andrzeju.
  3. Bożenko, nie zauważyłam, że jest ą zamiast ę. Zdarza mi się czasem literówka,a przepraszam, bo sama nie lubię błędów - a robię.
  4. Mój telefon śpiewa, zdaje egzaminy, ma zęby i gryzie. To najnowszy model, Justi :P
  5. Wzajemnie Bolesławie, miłej (na przykład nocy) Dziękuję :) A ja polubiłam Twój komentarz, Waldemarze :)
  6. Nie lubię kropek i dużych liter, bo mi śmiecą i rozpraszają. Zlikwiduję zaraz co trzeba, dziękuję.
  7. Bożenko, poprawiłam literówkę, dziękuję i przepraszam.
  8. nie chcę żeby mój telefon trzymał język za zębami nazbyt wprawny ma i słodki śpiewnie zda egzamin niech mi złoży z kawałeczków obietnicy kruchość kiedy ślicznie szepcze do mnie ugryzę cię w ucho
  9. Byle do wiosny, Waldemarze :)
  10. No to jednak chcesz :) Może w takim razie chociaż platoniczna? Serdeczności :)
  11. Włóczymglista przybłęda jest bardzo poetycka, mnie się podoba, pozdrawiam :)
  12. Waldemarze, to jest chyba o mgle :)
  13. Trochę za dużo entera, (msz) szczególnie pod koniec. Jakoś nie widzę sensu w tym przypadku w wersach jednosłownych. Może tylko po to żeby wyglądał na dłuższy. Taki drobiazg techniczny, nie czepiam się treści Pozdrawiam :)
  14. Człowiek - cZŁOwiek
  15. Alicja_Wysocka

    Czarna magia

    No, to jest pomysł :P
  16. A może to tulipan poeta, w słowach też się można zakochać. Np. moje pióro kochało się kiedyś w jednym piórze, Pozdrawiam, Jacku :)
  17. Higiena tonięcia, to jest to :))
  18. Rozumiem Cię Andrzeju, cóż poradzić. Dzisiaj znowu przyjdzie noc, a jutro wstanie dzień i znikąd ulgi. Serdecznie :)
  19. Kłaniam się i dziękuję :)
  20. Smutne i przejmujące.
  21. Puenta trafiona i pomysłowa :)
  22. Dziękuję, Bona, również pozdrawiam :)
  23. Dziękuję za pomysł, Marcinie. Jak mnie dłużej nie zobaczysz na portalu, znaczy wzięłam Twój pomysł do serca. Miłej niedzieli :)
  24. Bardzo trudno napisać dobry patriotyczny czy religijny wiersz. Trzeba wielkiej wprawy żeby nie wylazło gdzieś z boku nadęcie, patetyczność i nienaturalność. Kończysz swój wiersz słowami Rozpiera nas teraz duma. Mówisz nas. No nie potrafię sobie jakoś wyobrazić nas wszystkich dumnych. Z wyrazami serdeczności :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...