Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 088
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. @Marcin Krzysica dziękuję serdecznie :)
  2. @Czarek Płatak Ciebie Czarku nie tak łatwo wyprowadzić w maliny. Dzięki, że dałeś się zobaczyć :)
  3. @Polman Dziękuję za komentarz i czytanie. Słusznie, słoiki są ze szkła, więc zawartość widoczna także dla zainteresowanych, pozdrawiam serdecznie :)
  4. @beta_b Słodziaku Ty jeden :) Dzięki
  5. @beta_b To raczej Ty jesteś porcelanką, mnie się wydaje, że nie potrafisz nikomu krzywdy zrobić
  6. Beciu, mnie czasami nieporadność szczególnie w kontaktach damsko męskich wzrusza i rozczula, coś jakby słoń w składzie porcelany. Nie chce, ale strąci. Żal porcelany, a słoń przestraszony. Pozdrawiam :) A za wiersz
  7. @Oxyvia Asiu, dziękuję, miło, że zajrzałaś
  8. @tbrozda dziękuję :)
  9. Myślisz, że "architekt śmierci" przejmie się? Zapomniał, że słowem można zabić i o mądrym przysłowiu: Jaką bronią wojujesz, od takiej zginiesz
  10. Dziękuję Michale. Zostawiłam w komentarzu fragment swojego wiersza, który ma już swoje lata, żyje w papierowym domku, do którego nie mam dojścia. Pozdrawiam :)
  11. Dziękuję Janku, a niech wszystko Ci się udaje, dzisiaj, jutro, zawsze :)
  12. @jan_komułzykant Janku, podałeś mi skrajny przykład. Np. Znajomy poleci dobry film. Większość ludzi nie będzie sprawdzać jakiego wyznania, jakiej narodowości jest reżyser i aktorzy, czy byli karani...itp. Możliwe, że znajdzie się ktoś taki, ale będzie to znikoma ilość, większości ludzi to nie interesuje :)
  13. @Ast Voldur Świrujesz? Jeśli nie, to dziękuję :)
  14. Ma być dobrze namalowany, nakręcony, wyrzeźbiony, napisany itd. Przecież nie komentuję Twojego wiersza, o co chodzi? Co powyższy tekst ma do życzenia? Jest chaotyczny, przegadany, brak w nim artystycznych środków stylistycznych, nie przypadł mi do gustu, więc go nie kupuję.
  15. A czy kogoś, kto kupuje obraz obchodzi to, czy malarz był ateistą czy wierzącym człowiekiem? Jakakolwiek dziedzina sztuki ma być sztuką, malarstwo, rzeźba, muzyka, film, poezja itp. Czytelnika mało obchodzi, a nawet wcale, czy autor jest wierzący czy nie, wiersz ma być dobrze napisany i tyle w temacie, a ten powyżej ma wiele do życzenia. Pozdrawiam bez złośliwości :)
  16. Wielkie zwierzęta potrafią żyć w zgodzie z małymi, wielcy ludzie z mniej znaczącymi, nie bardzo. Pouczający filmik :)
  17. Wiosna odnosi się raczej do zmiany, maki w sensie (miłość) można przynieść także zimą. Dziękuję za wnikliwość i pozdrawiam ślicznie :)
  18. Raczej przypomina wpis do pamiętnika. Jeden wers na dwa słowa, inny na całą stronę. Brak stylistycznych środków poetyckich. Mą duszę, me marzenia, mym życiu, wiersza mego - zamiast moją, moje, moim, mojego. Za wiele zaimków. Wiele pracy przed Tobą, ale nie zrażaj się, dużo czytaj, najlepiej dobrej poezji i komentarzy. Słuchaj tych, którzy zwracają uwagę, mniej tych, którzy chwalą, życzę powodzenia :)
  19. Twój komentarz jest bardzo miły, Waldemarze, kawa dla Ciebie z podziękowaniem :)
  20. @Annie_M Różnie bywa z kondycją psychiczną w życiu. Co niektórzy są ,zaprawieni', stąd może bardziej wytrzymali z radzeniem sobie w życiu ze strachem, przeciwnościami, podejmowaniem decyzji czy troską o jutro. Słodkie i słoneczne wspomnienia lata zawsze będą tylko okruchami w porównaniu z niewiadomą przyszłością. Dzięki za czytanie i komentarz :)
  21. Ogarnęła mnie bezradność i boli. Smutny. Pełno takich obrazków w każdym mieście.
  22. @Silver @Sylwester_Lasotai dziękuję :)
  23. @WarszawiAnka @Marek.zak1 dziękuję i przesyłam
  24. Dzięki Magdaleno, jutro już ,wystąpiło' w pierwszej zwrotce, nie chciałam się powtarzać, ale dziękuję uprzejmie :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...