Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 074
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. @Jacek_Suchowicz Dziękuję Jacku, jestem trochę zabiegana, może odpiszę więcej, troszkę później, pozdrawiam :) @andreas Bardzo się cieszę i dziękuję, wzajemności :) @MIROSŁAW C., @Deonix_, @sisy89, kłaniam sie wdzięcznie :)
  2. @Waldemar_Talar_Talar Dziękuję Miły Waldemarze :)
  3. @Manek Bardzo dziękuję, to pewnie z tęsknoty za ciepłem, również pozdrawiam :) @Robert Witold Gorzkowski, dziękuję :)
  4. @Robert Witold Gorzkowski Lubię takie pióra, więcej niż lubię :)
  5. @mariusz ziółkowski Czasem lepiej ugryźć się w język, mniejsza szkoda niż wywołanie lawiny przykrości. Niektórych słów czy znaczeń, nie da się cofnąć.
  6. @Leszczym Jednak lepiej zmilczeć, niż powiedzieć za dużo.
  7. @Antanamir Nie istnieję — tylko czekam, aż mnie złożysz wzrokiem z nutek, Smutne to czekanie, ale z cudnie wyszukanych słów.
  8. @Ełgien Nieźle :)
  9. w słoneczne popołudnie zawisła cisza na koprze, złote szypułki w rozetach kołyszą się w nieba poprzek. cień miętę cicho przytula jakby nie wiedząc o tym, motyle beztroskoskrzydłe w cyniach chowają psoty. w rozleniwionym kącie wygrzewa zmurszałe znamię zrośnięty z czasem i ziemią skupiony nad losem kamień. spomiędzy liści nie może sierpień się całkiem wygmatwać, ani w plecionkach gałęzi połapać zajączków światła. a pająk na lepką nitkę próbuje nanizać nudę, upałem zmęczone lato na sjestę przyszło w ogródek.
  10. @Robert Witold Gorzkowski Smutny, ale piękny,
  11. @Sylwester_Lasota Bezstresowe wychowanie na pewno się zemści. Pozostaję z refleksją.
  12. @Leszczym Pozdrawiam :)
  13. @Radosław, dziękuję :)
  14. @Deonix_ Pięknie dziękuję, Deoni :) Całe Forum ululać? To chyba tylko AI potrafi.
  15. @viola arvensisZatem, spełnienia marzeń :)
  16. @Leszczym Całe szczęście, że wiersz ma tytuł, a nie numer, ma jakiś dorobek życiowy, dorobił się tytułu, ma własne lokum, tzn. stałe miejsce, a dalej niechaj sobie radzi w życiu :)
  17. @Kwiatuszek A ja wstaję tylko dlatego, że jest kawa na świecie, jak wypiję kawę, reszta sama się dzieje, pozdrawiam :)
  18. @_M_arianna_ Diabeł tkwi w szczegółach.
  19. @viola arvensis Violu, też lubię Cię czytać, dziękuję :) @Sylwester_Lasota Nawet podobieństwo, jest dla mnie nobilitacją, dziękuję Sylwestrze :) @[email protected] również dziękuję :)
  20. @Deonix_ No pewnie :) Mam nadzieję to zobaczyć i przeczytać, ale mój komputer idzie do szpitala, na wymianę części, to się chyba nazywa transplantologia, nie wiem kiedy i jaki wróci. @Roma Dziękuję Roma, a co niektórzy uważają, że piszę dla głosów, każdy chce żeby inni go czytali z przyjemnością i rozumieli, Bardzo mi miło, że tak je odbierasz, spokojnej nocy :)
  21. @Sylwester_Lasota Śmiało używam wielokropka, jednak zawsze stawiam tylko trzy kropki, głównie chodziło mi o to. O jakąś taką manierę.........., która......... wygląda jak....... puste miejsce w ankietach, to naprawdę zdradza młode, niewprawne pióro. Oczywiście, jeśli komuś to pasuje, to przecież strzelać nie będę :) Dobrego, spokojnego wieczoru :)
  22. @Sylwester_Lasota, dziękuję :) Kiedyś myślałam, że używanie wielokropków, przesadne używanie, świadczy o wielkiej erudycji, Zaglądałam nawet do przeróżnych książek i szukałam przykładów. No niestety, nie znalazłam ani jednego. Wręcz przeciwnie, dowiedziałam się czego chciałam Ale jak ktoś chce znaleźć na ten temat wiadomości, to znajdzie, wyżej zostawiłam link na ten temat.
  23. @Deonix_ Ojej, Deoni, jak ładnie :) Szkoda tego co napisałaś na komentarz, z powodzeniem mogłaś wstawić go jako oddzielny wiersz, bardzo dziękuję.
  24. @Deonix_, dziękuję bardzo :)
  25. @Deonix_ Masz rację, Deo. Bardzo Ci dziękuję, poprawiłam. Pilnuj mnie proszę, coś mam z tymi literówkami.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...