-
Postów
12 075 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
108
Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka
-
@_M_arianna_ Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje.
-
slajd
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@andreas Jesteśmy różni i to jest ciekawe, jakie życie byłoby nudne, gdyby wszyscy byli identyczni. Oglądałam kiedyś film, nie pamiętam tytułu, ale główną rolę grał tam Eddie Murphy, był następcą tronu i koniecznie chciano mu znaleźć żonę. On postanowił, że sam sobie poszuka. Przyprowadzali mu różne piękne panny, więc kiedy zadawał im pytania: -jakiej słuchasz muzyki? -takiej jak wasza wysokość. -jakie lubisz potrawy? -takie ja wasza wysokość -jakie lubisz kolory? - takie jak wasza wysokość Jeśli tak miało by być, to lepiej kupić sobie automat i wciskać guziczki wedle życzeń. Ani z kim się posprzeczać, podyskutować, postawić w kącie, żeby robił co chcesz, no nieciekawa perspektywa i jaka nudna. :) -
Niechciany dotyk
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Marek.zak1Już nic nie wiem, mam znajomą, która twierdzi, że garnki muszą w domu być zawsze pełne, a łózko gorące. tyle z tego wyszło, że ta "sielanka" według jej przepisu, bardzo krótko trwała. -
slajd
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@andreas Czasem tak bywa, że wiersz do wiersza pasuje. Andreasie, muszę już tak pisać, bo każą mi mieszkać w tej krainie. Tobie także miłego weekendu, chociaż mogłoby być troszkę cieplej, pozdrawiam :) -
Strefa Schengen
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Lidia Maria Concertina utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Lidia Maria Concertina Dużo luzu i dystansu do siebie, tak trzymaj :) -
już pobudka a tak mi się spało jeszcze ciemno i zimno na dworze o parapet deszcz szepcze szeleści a sen pachnie lawendą hyzopem jeszcze nie budź bo trawy kołyszą jasną łąkę co kąpie się w słońcach jakby szczęście i lśnienie złociste ktoś na rzęsach rozsypał zaplątał nie mów szeptem bo ćmy bladolice rozbłysk światła i cisza na smugach muszę dośnić raz drugi nie trafię ktoś z księżyca znów rożek odłupał
-
Miłość, której nie ma
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Antanamir utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Antanamir Bo przecież człowiek nie ma przycisku Reset -
@poezja.tanczy :) dobrego dnia :)
-
Uderz w stół, a... Kto sieje wiatr, ten...
-
@_M_arianna_ Za króla Sasa jedz, pij i popuszczaj pasa @_M_arianna_ Kto z kim przestaje, takim się staje @_M_arianna_ c o T o b i e n i e m i ł e, nie czyń drugiemu @_M_arianna_ Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku, bo dziadek się śmiał i to samo miał
-
z fenickiej szkatułki
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Sylwester_Lasota, dziękuję :) -
@_M_arianna_ Ada
-
@jan_komułzykant Witaj Janku, bardzo się cieszę, że Cię widzę i czytam, dziękuję również pozdrawiam :)
-
na trampolinie...
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Jacek_Suchowicz utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Jacek_Suchowicz Na smutno się dzisiaj Ci Jacku napisało, ale trzeba o tym mówić, pomóc, jeśli się da. -
@_M_arianna_ pop
-
z fenickiej szkatułki
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Bożena Tatara - Paszko, kłaniam się :) -
@Bożena Tatara - Paszko Na to liczę, dziękuję :)
-
mglistym atramentem
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Bożena Tatara - Paszko Bożenko, witam i dziękuję :) -
@Sylwester_Lasota, dziękuję :)
-
z fenickiej szkatułki
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Andrzej P. Zajączkowski, dziękuję za odwiedziny :) -
@Leszczym Wczoraj byłam, dzisiaj pójdę :)
-
Krótka wizyta w rodzinnych stronach
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Sylwester_Lasota też się wybrałam na taką wycieczkę, wróciłam smutna, bo domu, w którym mieszkaliśmy, już nie ma, na tym miejscu postawili wieżowce, kiedyś był tam piasek, teraz asfaltowe ulice, niby wszystko jest, co potrzebne do życia, ale jakieś nie moje. Tamten dom, ogród, sąsiadów, mam tylko we wspomnieniach. Dzisiaj, po Twoim wierszu, byłam tam myślami po raz kolejny. -
wiośnienie
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na MIROSŁAW C. utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@MIROSŁAW C. Jaki błysk w tym miejscu dostrzegłam, ładnie Ci się uplotło :) -
@MIROSŁAW C. No co, mam trochę racji czy nie? Panowie mają jeszcze jedno powiedzenie; Zabiorę cię, albo zabrałem ją, no może już mniejsza o to czy na kolację, spacer czy do kina. Ale to ZABRAŁEM, mnie rusza. Zabrać to sobie możesz buty do szewca, na przykład. A nie ładniej, nie grzeczniej, powiedzieć - zaprosiłem, poprosiłem. Chyba napisałem o tym kilka słów rymem, ale nie znajdę tak szybko. No dobra, znowu się narażę komuś, ale co mi tam... :)