Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 047
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. @aniat. Już Cię nie raz czytałam, masz dobre pióro, to moje skromne zdanie, jeśli ktoś myśli inaczej, każdemu wolno. Podpisuję się pod Twoimi marzeniami, mnie też wystarczą do pisania :) Poza wiersze nie wyłażę. Pozdrawiam słonecznie :)
  2. @Robert Witold Gorzkowski Ten portal jest dość przyjazny, (Moim skromnym zdaniem) Nie raz pewnie spotkasz skrót msz - to właśnie znaczy. Wiedzę na temat pisania można zdobyć od wujka Google, wpisując potrzebne hasła. Np. Co to jest średniówka, jak utrzymać rytm czy melodię wiersza, jakie mamy rymy, jak napisać wiersz, rodzaje wiersza, itp. Jak miałabym pisać o tym, co mi przychodzi do głowy, to nie wiem czy nadawałoby się to do czytania przez kogokolwiek. Wiersz nie jest tylko tym co Ci się uleje z pióra. Do niego trzeba dołożyć wiedzę, pracę no i talent. Z tych wymienionych rzeczy, największy nacisk dałabym na wiedzę i pracę. Dopiero połączenie wszystkiego, może przynieść rezultaty. No i znajomość języka polskiego, części mowy, zdania, ortografii, stylistyki, literatury i pewnie jeszcze dużo by się znalazło. Kończąc, bo się niemiłosiernie rozgadałam, już nie jestem pewna tego czego tak naprawdę chcesz :) Powodzenia!
  3. @Leszczym Potraktuj to jak terapię:) Nie wiem jak Ty, ale ja lubię się wygadać, fajnie jest, jak ktoś słucha albo czyta. Czasem lubię sobie też popłakać, łzy działają jak nacięcie ropnia, często przynoszą ulgę. Pisz zatem, jak komuś pasuje, coś powie, a może nie, a Tobie widać tego trzeba :)
  4. @Robert Witold Gorzkowski Czyli dostałam pozwolenie na odwagę? Nie będzie Cię bolało? Może nie za każdym razem, bo nie mieszkam na tym portalu, ale jestem od dłuższego czasu. Lekarstwo często jest gorzkie, ale dobrze się po czasie odbija. Osobiście wolę prawdę na temat swojej twórczości, bo ona mnie rozwija i uczy. Z uszanowaniem - Ala :)
  5. @Robert Witold Gorzkowski Ufff...chyba się nie obraziłeś. Czepiać się nie lubię, nie każdy lubi prawdę, nie każdy na nią zasługuje. Wiersze rymowane mają pewne ramy, wypada się w nie zmieścić i trzymać. Powodzenia :)
  6. @Naram-sin Widziałam "Milczenie owiec" podobał mi się film, a Anhony Hopkins ma oczy jak ugotowany okonek. Nie o wyglądzie myślałam, i tak Cię nie zobaczę, wcale nie chcę, raczej miałam na myśli Twoją wiedzę na temat poezji, podejrzewam, że wiesz na jej temat bardzo dużo, wynika to z Twoich komentarzy. Nie czytałam nic Twojego oprócz komentarzy, a te mówią mi wiele :)
  7. @Robert Witold Gorzkowski Muszę to powiedzieć, chociaż może lepiej powinnam się ugryźć w język, ale najwyżej się obrazisz. Wyznaję zasadę, mądrej głowie, dość po słowie. Spodobały mi się Twoje poprzednie wiersze, o ile dobrze pamiętam, był w nich porządek, a tutaj raz jest rym, a raz go nie ma. Więc jest rymowany czy wolny, czy to jakaś hybryda? Serdeczności bez ości ;)
  8. @Naram-sin No ja się Ciebie boję, jak babcię kocham :)) Zostawiam, nic nie robię, ale słucham co mówią, bo to wolno każdemu.
  9. @violetta Ooo! Violka, trochę się uczę od Ciebie ;) @andreas Właśnie, widziałam kobiety, które poprawiły sobie np. usta. Teraz wyglądają jak glonojadki.
  10. @andreas Wiersz jak dziecko, każdy może pogłaskać, pogrozić palcem, ale nie każdy może czesać, kąpać czy zawiązywać kokardki. Tak sobie czekam i słucham, co by tu można dodać lub odjąć, którą nóżkę zoperować i czy w ogóle. Nie jestem zamknięta na ewentualne zmiany, ale muszę być przekonana, że wyjdą na zdrowie :)
  11. @lena2_ Jeden mały okruszek właśnie zjadłam :)
  12. @lena2_ Cieszę się, że Przypadła Ci do gustu, pozdrawiam słonecznie :) @[email protected], dziękuję :)
  13. @Maciej Midor Z pomysłem :)
  14. @klaks Fajna bajeczka, teraz szybciej zasnę :)
  15. @Deonix_, dzięki, Duszko :)
  16. @Dagna Cisze kleszczone, to takie fochy, nieodzywanie się do siebie, jakby to coś mogło poprawić. Dziękuję za odwiedziny i komentarz, miło mi bardzo :) @Rafael Marius, dziękuję
  17. @Kwiatuszek, @Wochen, dziękuję za ślad :)
  18. @Naram-sin Przeczytałam na głos, może by coś pomogło. Ale ja się nie podejmuję, mam ciekawsze pomysły :)
  19. @Naram-sin Tyle tylko, że tytułu nie pamiętam, a ten nowy jest taki sam jak jak cała reszta :/
  20. @Roma, również dziękuję :)
  21. @andrew Dzięki za odwiedziny i komentarz :)
  22. @Naram-sin Ale jakby coś, to poproszę :) Myślę sobie, że tutaj zostaniesz jeszcze, jestem otwarta na prawdę :)
  23. @Naram-sin Trochę się Ciebie boję, myślę sobie, jak mnie zjedziesz, to się nie pozbieram. Jednak wolę prawdę, więc mnie nie oszczędzaj :)
  24. @Waldemar_Talar_Talar Dziękuję Waldemarze :)
  25. @violetta Jak ładnie prosto w oczy mi się patrzy :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...