W prawym górnym rogu każdego postu autorskiego są trzy kropki. Wystarczy tam kliknąć
i otwierają się różne opcje, wystarczy wybrać potrzebną, dokonać zmian i zatwierdzić.
Niektórzy myślą, że jak wciąż będą pisali i myśleli o miłości, to ona przyjdzie.
Idąc tym tropem dalej, jak kupią sobie więcej zegarków, to będą mieli więcej czasu.
Ech... trzeba sobie jakoś radzić, rzekł góral, zawiązując but dżdżownicą, kiedy zerwała mu się sznurówka :)
@Witalisa Oczywiście, pozwolono obojgu róść, tym bardziej, że kiełkujące rośliny były do siebie bardzo podobne, czas miał pokazać kto jest kim, lub co jest czym.
Znam tę przypowieść, ale nie przyszła mi do do głowy :)
Wiesz co, nie wiem. Chwasty to samosiejki, z jednej strony zabierają miejsce i powietrze, temu co dobre, a jak wyrwiesz i zostawisz obok, to potrafią ukorzenić się i odrosnąć. Najlepiej odsunąć je daleko, może tyle pożytku z nich będzie, że posłużą jako nawóz.
Przeniosłam sobie Twój obraz też na ludzi :)
@Groschek Twój sposób pisania jest dla mnie bardzo inny — niełatwy do uchwycenia, ale czuję w nim intensywność, która może być dla Ciebie ważnym kanałem wyrazu. Nie rozumiem wszystkiego, ale widzę, że ten tekst ma swój rytm i charakterystyczną formę. Dzięki, że się nim podzieliłeś :)
@NotatkiSamotnosći Każdy ma prawo do swojej przestrzeni i przeżyć, nawet jeśli nie zawsze się z nimi zgadzamy, tyle na temat wiersza. Mamy przecież wolną wolę, to niezbywalne prawo każdego człowieka.
@Anna Świętokrzyska Rozumiem, czasem pod wierszem rozkręci się taka mowa-trawa
o niczym, o przepiórkach, bzdurkach itp. Nie chcesz tego, co racja, to racja :)
@Anna Świętokrzyska Z pomysłem. :)
To bardzo rozległy i ciekawy dla mnie temat.
A wiesz jaka jest skuteczność placebo? Do 40%
Byłam w szoku, że aż tyle.
@Leszczym Czytałam, że w Danii żyją ludzie najszczęśliwsi na świecie.
Przyjęłam to do wiadomości, ale przecież nie sprawdzę.
Ale fajnie, że chociaż gdzieś, ktoś...
@Leszczymdziękuję, że o mnie pamiętasz, rozgadałam się dzisiaj i nie mogę skończyć.
A tak poza tym "lecę w kulki" i jestem 54 na świecie. Lubię tę grę, wyłączam się przy niej ze świata, nawet tego poetyckiego, który też lubię,
pozdrawiam :)
@Naram-sin Nie.
A PL może sobie mówić, marzyć, pisać, wdychać, ale jeśli nie podejmie działań, od samego chcenia nic się nie zmienia. No może tylko codziennie będzie o tym myślał, pisał, itd.
Niektórym to musi wystarczyć, to też może być piękne :)