Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. @violetta nie skomentuje rzeczy bo portal się zawali, miłego dnia
  2. @violetta ja się na to nie łaszę, węszę migrenę od spodu, migreną nie okraszę
  3. @APM wiara przekazuje że raczej coś jest niż nie ma
  4. @Mr stainer Pewność ... na czym oprzeć pewność ...
  5. ...to pewnie przez dziewczynę z terminalem
  6. bazyl_prost

    haiku

    @violetta kawa musi być dobra, nie zbyt mocna
  7. bazyl_prost

    haiku

    pierwsza kwadra na nieboskłonie spokój łykam mocną kawę
  8. @Leszczym masz roztargnioną duszę?
  9. @hollow man ja ześliznąłem się ze schodów i walnąłem w nerkę, też nie polecam
  10. @hollow man już jesteś w lipcu?
  11. bazyl_prost

    1

    @nostalgia ja byłbym bardziej za nowym blaskiem , po co tak ciemno? lepszy blask księżyca i tachiony
  12. Dlaczego jest tak a nie inaczej . Dlaczego lepiej nie . Żeby uniknąć chaosu społecznego , który się ciągle rwie.
  13. @violetta to już twój autyzm, jakie zło?
  14. @violetta korniki ci go zjedzą
  15. lubię ciało i cielesność ale to jak taniec na linie nie da się wszystkim dogodzić granica jest cienka niesmak boli żałością lubię też niebo takie mniej szare z kolorem malarskim nie do przesady zieleń spod śniegu też da się lubić choć chłodna
  16. @hollow man tu rym się nie wytworzył
  17. @infelia to jakieś trucie metalurgią?
  18. chcesz znowu przewrócić krzesło?
  19. bazyl_prost

    Nerda dren

    to po portugalsku?
  20. jest taki szczyt już zapomniany niemy król na nim tkwił gdzie huczał wiatr nieprzejednany gdzie zawsze brakowało sił teraz już spokój z dawna nadszedł nie ma kto toczyć bojów z kim i tylko osty pamiętają że niewspomniany czas już odszedł
  21. brzytwa Ockhama , tak za tak , nie za nie, też nie umiem nie przeżywać tylko mam mozół jak pralka, uczę się higieny psychicznej.
  22. @huzarc fajnie nie mieć w co nie wierzyć, jeśli nie zachacza ta niewiara o destrukcję
  23. bazyl_prost

    haiku

    niebo gubi szarość nowy delikatny błękit nowe stawanie się
  24. @Lenore Grey fajne , tylko jest pochmurno i podniebne sale chyba wzięły wolne
  25. @Annie nie wiem co wykoncypowałaś ale patyna jest niezła
×
×
  • Dodaj nową pozycję...