Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 746
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. bazyl_prost

    zamróz

    fajne , tylko taki ptak pragnie ciepła
  2. Morska przystań, dużo łódek, każda inna, niektóre w remoncie , szykują się na sezon. Póki co flauta i nie sezon. Kapitan portu robi spis łódek. Tu trzeba to , tam tamto. Do sezonu jakoś będzie. Tylko na co czekamy? plusk kaczek
  3. padam , padam , padam @violetta
  4. kolejny dzień nie ma wybujałego powietrza paw może się pokazać kolejna noc może zniknie strzelba pojawi się pejzaż nów przywołuje dzieciństwo spokojne
  5. miłość nie jedno ma imię
  6. @violetta fajnie gdy bajka nie wyje
  7. @violetta jak ja z nogą w gipsie, (już nie ale to część dramatu)
  8. kawał dobrego i czystego przemyślenia , to taki paradoks mikro i makrokosmosu , szczelina bytu
  9. @violetta marzę o czystym powietrzu bez produkcji słoików w metaforycznym skrócie
  10. @violetta co mi się marzy to piszę
  11. obudziło mnie niebieskie niebo wokół ciężar codzienności Śląskie tu liczy się dobry kontakt naprawdę nie jest źle
  12. @violetta gdzie wodopój...
  13. naturalność chyba zdobywa się z wiekiem w różnych manierach i konwenasach co innego jest naturalne różne biotopy biolog nie podkreśla różnic on obserwuje ważne jest źródło wody gdzie wodopój
  14. @violetta tak , już niedługo za około 5 tygodni szansa na dobry ton? włącz dobre radio to zrozumiesz różnice w tendencjach
  15. @violetta dopóki w dobrym tonie
  16. @violetta jak tam się czujecie pod muchomorkiem?
  17. @violetta szał uniesień?
  18. stront z kobiet , gdzie bhp?
  19. @hollow man to faktycznie Komitet Obrony Metafizyki ostaje
  20. @hollow man wstąp do kościoła jakiegoś
  21. bazyl_prost

    senryu

    zmierzch już nadszedł w oddali światła wioski śnieżne zaspy po drodze
  22. zawiłe jak potknięcie o słowo
  23. Trudne przemyślenie, mam wrażenie że na granicy światów, ja myślę że być jak się było biorąc pod rozwagę realia zastane w niebie, szatan próbuje dominować , ksiądz jest w niebie. W sumie dobra duchowość jest po coś, Bóg chyba nie chce morza łez choć łzy to też jakieś medium.
  24. @Berenika97 fizyka nas buduje w makro i mikroświecie dlatego warto dbać o dobrą materię @Berenika97 stara sztuka jest fajna ta szlachetna , to tak jakbyś miała w domu gwiazdę, niestety współczesna technologia produkcji jest tak nowoczesna że zgubiła tę magię przedmiotu.
  25. @Berenika97 ghost in the shell , było anime pod takim tytułem a co do sztuki ceramicznej to ktoś chciał tę sztukę popularyzować bardzo a ja twierdzę że niepotrzebnie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...