Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 746
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. @Berenika97 @viola arvensis dzięki za surowo i chłodno taki muszę być bez ciepłego przymilania. nie czytałem de Chardina, noosfera fajnie brzmi, jak eter i astral.
  2. @viola arvensis surowo i chłodno bez przymilania już tak mam @Berenika97 nie czytałem jeszcze o noosferze wiem o eterze i astralu, naukowo i duchowo jak oceaniczna woda
  3. @viola arvensis surowo i chłodno bez przymilania już tak mam @Berenika97 nie czytałem jeszcze o noosferze wiem o eterze i astralu, naukowo i duchowo jak oceaniczne H2O
  4. @viola arvensis surowo i chłodno bez przymilania już tak mam @Berenika97 nie czytałem jeszcze o noosferze wiem o eterze i astralu, naukowo i duchowo jak oceaniczne H2O
  5. @Berenika97 ja jednak wierzę w uduchowienie materii, nie tej ceramicznej of course
  6. @hollow man zostańmy przy zimnym glinie, lekko wilgotnym mamy mało czasu bo picasso jest szybki jedna linia za sto pociągnięć pędzla Velasqueza on przecież musi zdażyć przed ogniem już taki nawyk jak sanitariusz wydobywa kształt wszystko jest jak na fotografii
  7. @hollow man tak, malował w Paryżu
  8. to brzmi jak ofiara z człowieka , już raz ktoś tak zrobił idź do kościoła
  9. a picasso w hiszpanii, w śniegu ma relaks
  10. @hollow man ??????? wykuję słowa w marmurze , fantastycznie dobre @hollow man mój styl to chłodna zaduma , jazzy miałem od jeżyka
  11. @hollow man :-(
  12. muszę napisać coś normalnego pod każdym względem
  13. żeby się nie skończyło na "give me fever"
  14. @violetta zostałyście kaniniankami?
  15. @hollow mannie wiem, co kto lubi, blisko do oceanu
  16. @violetta unplugged
  17. @hollow man nie, śniłby mi się picasso
  18. @violetta tak , nie lubię monotonii więc przełamuje ją swoimi wierszykami
  19. w hiszpanii nie ma zimy
  20. za dużo słów na marne fizyka nie zawsze jest mądra trzeba się bronić przed niezdrowymi nowościami w technologii wrażliwość ograniczona misere mihi ceramika to nie niedzielna rozrywka śnieg i kwiaty
  21. @Starzec ktoś może oszacował składkę miesięczną na portal?
  22. tak jakoś chłodno tu nie przypuszczałem że w chłodzie śniegu znajdę bezpieczeństwo pisze się o cieple rąk gorących pocałunkach co kto lubi lubię zimę
  23. @bazyl_prost to powidok po starych farelkach które wycofują nawet nie można o tym pisać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...