Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 161
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @wiedźma taki trochę psycho-deli-ero ;) haha
  2. @violetta a wiesz, że myśl o pre/se-quelu przeszła mi przez głowę... to nawet układałoby się w dopełnienie... wersji reżyserskiej :)
  3. @Amelia Kroitor fajny przekaz, tylko, pewnie przez moją ułomność - trudno mi się czyta.
  4. @wiedźma jako już fachowe rzekła przedmówczyni... gęsty ten wiersz... aż ciary idą :) Myślę też, że szczery...
  5. @violetta wiadomo, że wersja premium najlepsza ;)
  6. @Achilles_Rasti wciąż świetny poziom, lubię w jaki sposób piszesz! Fandom pozdrawia :)
  7. @APM świetny! i ten nietaktowne rymy... podoba się! :)
  8. @wiedźma wow! ma to nawet sens, ale świadomie tego nie wymyśliłem... coraz bardziej metafizyczny robi się ten wiersz... nawet dla mnie samego. BTW: ciekawy trop podjęłaś, szukając imienia pomiędzy paragrafami KK ;)
  9. @Myszolak - świetnie, gratuluję! Jedną zagadkę w 50% rozwiązałaś ;) Słowa 0906 koniec na dziś, rzeczywiście wypowiedzialne są przez strażnika więziennego, jednak samo widzenie nie jest takie standardowe... I również bingo z 0906 - to wskazanie na konkretnego człowieka... wiemy już, że po numerze więziennym, choć numer nie jest nadal przypadkowy! Nie poddawaj się i nie zniechęcaj w tym gdzie prowadzi Cię intuicja! Poza tym każda interpretacja jest dobra, jak Ci odpowiada ;) @wiedźma aż tak numerologicznie to nie poszalałem, choć swoją drogą ciekawe co mówisz... bo liczba nie jest jak mówiłem przypadkowa. Pięknie odkryłaś, że 0906 i Karolinka nie mieszkają na co dzień razem. Dobrze Wam idzie!.. jeśli chodzi o wersję reżyserską ;)
  10. @Poet Ka cieszę się, że drążysz! Zuch! Ale wiesz, że robisz to dla siebie? :) A ja cieszę się, z każdą dodatkową Twoją myślą nad tym tekstem, czuję się naprawdę doceniony, dziękuję! Cel osiągnięty ;) Wersja reżyserska oczywiście, jak zawsze jest, i zagadki są. Ale jak pisał klasyk: Kupujcie i spożywajcie, <dalejże, kupujcie> bez pieniędzy i bez płacenia za wino i mleko! Niech się każdy częstuje, tym co potrzebuje :)
  11. @Marek.zak1 tak to rzeczywiście może wyglądać. Dzięki za Twoją opinię! Doceniam empatyczne podejście :)
  12. @Poet Ka dziękuję, że pochyliłaś się aż tak wnikliwie! Puzzle nadal leżą na stole... @Alicja_Wysocka dziękuję za zatrzymanie. Istotnie bywa i tak jak mówisz... choć cebulkę można obierać dalej... może łzy popłyną? :)
  13. @Clavisa może tak być jak mówisz :) a można też zajrzeć przez dziurkę od klucza... może widać więcej? :)
  14. @Clavisa kiedy cisza krzyczy, to już... niewiele żyje.
  15. @Clavisa sposób i motyw.
  16. Cześć! Cześć Karolinko! Co u Ciebie? Nic. Jak minęły święta? Normalnie. Co dobrego jadłaś? Żurek. Wszystko w porządku? Tak. Ładnie rysujesz, podoba mi się! Zachodzące słońce. Potrzebujesz czegoś ode mnie? Nie. Cieszę się, że mogłem z Tobą porozmawiać. 0906 koniec na dziś! Do następnego razu Karolinko!
  17. @Clavisa czy otwarcie drzwi wyżej stoi i sposób otwarcia? :)
  18. @Clavisa szemrane interesy z ciemnych zaułkach...?
  19. @Clavisa są takie cisze, że można ogłuchnąć...
  20. @Clavisa dobrze się szuka ze światłem i kluczem ;) Cudny :)
  21. @onasama masz fajną umiejętność w kilku słowach oddać wiele treści :)
  22. @onasama fajne, skondensowane ale wymowne!
  23. @[email protected] uważaj na zgiełk w nosie, może być przekichane ;)
  24. Mambunia moja kochana - in blue ;)
  25. @Gosława pobite gary!! pobite gary!!! ... bo zupa była za słona... ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...