Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

fregamo

Użytkownicy
  • Postów

    1 583
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fregamo

  1. @valeria czyżby... ludzie oszukują się całe życie... czy to mało... Żyjemy w iluzji tłumacząc sobie że taka jest kolej rzeczy... Jak zwierzęta.... Narodziny Rozmnażanie Śmierć ... Oj Pozdrawiam
  2. @Lidia Maria Concertina za to cisza jak łza przeszywa samotności cień lecz gdzie on jest ... gdzie studzi strapione jęki prośby kłania się komu jak nie tylko wdziękom .... deszcz jest swobodny i piękny... na ciele kobiety marzeniem
  3. @Lidia Maria Concertina nie udało... nie nie raczej to cała Ty i nie stało się samo... Ty tak po prostu masz I to kochasz tak jak ja... wybacz za te tak jak ja Niemniej...
  4. @Lahaj człowiek zawsze próbuje I nie dotyk jest pierwszy lecz marzenia... A Ty jak zwykle celnie doceniam @valeria grafomano ... Co jak co ale grafomanii nie można mi przypisać ... chyba że miałaś coś innego na myśli .... Fregamo był magiem z książki którą czytałem 23 lata temu xd... Dziękuję za słowa
  5. @Lahaj mam nadzieję xd
  6. nazywam rzeczy po imieniu jeśli kocham to na zawsze jak nienawidzę to po wieczność tylko dotyk czasem wzbudza określeń jedność więc biorę nie ma na co kogo czekać nazywam rzeczy po imieniu
  7. @MIROSŁAW C. borem lasem Dziękuję
  8. @CafeLatte jakby nigdy... nic dziękuję za słowa
  9. lubię wszystko niedobre papierosy alkohol kobiety jutro z tym kończę jestem chodzącym siebie zaprzeczeniem nie mam zasad jutro to mrzonka przychodzę już po rozkoszny jak dzidzia jutro zapomni jak gdyby nigdy
  10. @Lahaj w tej kolejności dokładnie
  11. @Lahaj lecz nadal żywy i prawdziwy pozdrawiam
  12. @Lidia Maria Concertina o genialnie... brawo Lidia pozdrawiam ps. kiedyś bodajże na spojrzeniach była Vertigo (świetnie pisała)
  13. @ania mila milewska brawo xd... ale nie ma zmiennych... jedyne w twojej niedojrzałej głowie znam te zawiłości... niestety choć w sumie celna obserwacja... pozdrawiam nie zrozum mnie źle to nie znaczy że wiem lepiej czy więcej... nic podobnego nie mniej brawo
  14. @MIROSŁAW C. fajny koniec xd pozdrawiam
  15. nikogo już nie obchodzi ten dziwny zakątek głodu co tworzy kroki na nowo w przestrzeni bycia kropka i łza też nie przypomni choć imion zna miraże wymówka to jedno słowo choć czasem powód zagadka i kamień butem trącony nie budzi emocji wielkością w ciemności wszystko jedno czyj para nas urokiem dotyk lecz w chwil zamysłu prostocie jawi się tęsknota za treścią może głód ciągle walczy o swoje do syta i więcej
  16. @Klaudia Gasztold lepiej spójrzcie na księżyc jak się z Wenus mija
  17. @Dag o klocki LEGO są bolesne aż nadto
  18. @mamoh widzę że humor Ci dopisuje pozdrawiam
  19. @Lahaj "z randomową poezją"... to Ty nie wiesz że wszystko zostało już napisane xd... mam podobne czcionki rzygam sobą i resztą... a jednak jestem poczytaj Wojaczka, Hughesa, Norwida... jest tylu lepszych i gorszych lecz sobą możesz być tylko Ty a człowiek jest całe życie głodny pozdrawiam
  20. @Waldemar_Talar_Talar wszyscy będziemy płakać
  21. @beta_b o splątaniu kwantowym...? xd Od Ciebie usłyszeć coś takiego to prawdziwy zaszczyt. To chyba pierwszy tekst w którym liczyłem sylaby i ostatni (oczywiście nie jest tyle samo...) Ale masz rację powinienem popracować nad formą, techniką, rymami itp Napisałem "to" 6 maja 2008 roku. Dwanaście lat a ja nadal nic. Niemniej dziękuję.
  22. @jan_komułzykant jasne xd
  23. nie wiem co zrobić ze słowami plączą się między krokami gubią na ścieżkach zamierzeń nie wiem kto kogo wyprzedza a później strapione pytaniem szukają siebie jak dzieci gdy się chowają za drzwiami i wrzeszczą nas tu nie ma by wreszcie spragnione istnienia wyskoczyć z nagła jak szaleniec co targa włosy rozterką wystraszyć może lub zjednać
  24. @Paweł Z dla zachęty pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...