Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

fregamo

Użytkownicy
  • Postów

    1 583
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fregamo

  1. @siachna nie ma jak popaść w ramiona obsesji
  2. @mamoh czytam
  3. @DarEva a tak serio... tak myślisz...? jesteś pewien...? Bo człowiek o ile wiem i niestety po nad wszystko ceni sobie dotyk a z tym związaną fizyczność... Słowa... wybacz... trochę mnie poniosło... chciałbym tak to widzieć pozdrawiam
  4. @Henryk_Jakowiec podchodzę do tej wypowiedzi raz który... temat jest ciekawy, prawisz mądrze lecz ta forma wszystko burzy... być może chodzi o mnie być może... lecz dziwi mnie ten zachwyt... być może... może nie powinien... pozdrawiam
  5. @Czarek Płatak dziękuję za słowa Czarku
  6. @mamoh pozdrawiam
  7. @siachna a co tak w oczach szkli się jak nie dzień czy co dzień ma więcej słów niż sen i w roli tej przeklęty świat ma twoje imię umiera już rozpaczy zmierzch a zapach jak licho przeminą
  8. @Kot @Pan Ropuch @siachna dziękuję @Pan Ropuch drobne istotne zmiany... może ten sposób wypowiedzi jest właściwym.
  9. @Moondog91 spoko doceniam
  10. znów o potędze armii słów prawić mi będzie przechodzień lecz jak nie wierzyć gdy tylko grób zapomnieć może zbrodnie w zieleni drzew zawzięty szum zakrzyczy każdą pogodę pod skrzydłem lasu strudzonych mów odnaleźć można melodię zwyczajnie tak wystarczy chcieć nadstawić dłoni policzek i ważyć dzień następny krok zasłonić może ciszę
  11. @beta_b spoko tak Cię podpuszczam.. choć białe białka na pewno nie kojarzą mi się z niewinnością
  12. @MJ79 ludzka obojętność jest ogromna... ale można ją porównać do muru. Pozdrawiam
  13. @beta_b traci na jasności
  14. @MIROSŁAW C. tak tak popieram poprzednika lecz zastanawia mnie koniec a właściwie ostatnie dwa wersy... Poza tym pozdrawiam
  15. @Lahaj celna , banalna uwaga... xd ale nie wiem czy tak naprawdę jesteśmy w stanie coś zrobić. pozdrawiam.
  16. @beta_b słusznie. Ave Biały.
  17. @beta_b dopiero... pozdrawiam
  18. @Ruth Mallory wyraz "bezsenność" zbędny ponieważ jest w tytule, poza tym popieram poprzednika. Pozdrawiam.
  19. @Lidia Maria Concertina ten psycholog duszy to z przekory...? A ten specjalista od spraw ciemnego pokoju, to kto to? Nie ma nikogo w domu bo w mojej głowie dziś na pewno, z resztą jak zwykle. Pozdrawiam.
  20. @Waldemar_Talar_Talar dziękuję za wizytę. Pozdrawiam. @Kot masz rację. To stary tekst i może warto byłoby nad nim popracować. Pozdrawiam.
  21. @Somalija dzięki za słowa
  22. @mamoh dzięki za słowo...
  23. @mamoh w istocie... ciekawe pozdrawiam
  24. To już minione Nie wiem Podąża złym zaklęciem Pewnie Przez struny zaprzeczeń Gdyby raz Rzec można było Wiem Że słucham Śnię Że istnieję W której części myśli Pochowano sedno Ziarno strudzonego szeptu Co wciąż się wydziera Wyrywa zdaniom ręce By odejść w niedosycie I rodzić się na nowo W ukryciu To już minione Nie wiem Nigdy nie do końca Garścią słodką Rozdaje wzruszenia By odebrać zmysły Wyostrzyć barwy Przekrwić spojrzenia By powiedzieć Nie wiem To już minione
  25. @jjerzy nie słuchaj...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...