-
Postów
12 029 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
28
Treść opublikowana przez Marek.zak1
-
"się " byłoby domyślne, ale to werbalny detal. Pozdrawiam, .
-
Tak, na takich przystankach (a metafora mi się podoba bardzo) całe mnóstwo ludzi i czego byś nie wymienił, zawsze jakieś krzywdy, niespełnienia i gorycze. Na coś czekają, zamiast może pobiec gdzieś tam, bo jak czekasz, to już zupełnie odsuwasz od siebie sprawczość czy inicjatywę. Co do ostatniego wersu, to zobacz bez "się:". Pozdrawiam.
-
@Sylwester_Lasota Przypadek, a wiersz super i niestety na czasie. Pozdrawiam
-
Ale po reformie sądów to już zdarzyć się nie może, teraz, za najlepszych rządów, którym kościół dopomoże. Już korupcja się skończyła teraz wszyscy są już prawi w dobrej zmianie wielka siła Polskę całą wnet naprawi.
-
@dach Dokładnie tak, a dlatego twoje pisanie jest autentyczne i ciekawe. Pozdrawiam.
-
Fajnie, ze poruszyłeś ten problem, ważny w życiu człowieka pracy. Ja również wrzuciłem coś w temacie, co może być uzupełnieniem. Pozdrawiam.
-
Krzyczał jeż na polanie: Jesteśmy w bantustanie. Wtem wypadł wilk i głos zamilkł. Jeż widać zmienił zdanie.
-
Jesień pochowa mnie żywcem
Marek.zak1 odpowiedział(a) na utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Nie wiesz, jak bardzo chciałbym się mylić. M -
Jesień pochowa mnie żywcem
Marek.zak1 odpowiedział(a) na utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Ja też, bo jesień średniowiecza nadchodzi i to na własne życzenie. Pozdrawiam -
Celibat to tylko szlaban przed sakramentem i nie zatrzymuje chętnych na meritum. Pozdrawiam
-
W tym interesującym temacie, w uzupełnieniu Twojego tekstu, zacytuję Greya, informującego Anę: I don't make love, I fuck. Pozdrawiam
-
Dylematy nieatrakcyjnego 2
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
My, wzrokowcy tak to oczywiście mamy, ale u nich jest inaczej, a to przesłanie do facetów. Jak to powiedziała jedna pani: Premierowi się nie odmawia. Pozdrawiam. -
Dylematy nieatrakcyjnego 2
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@dach Dzięki, tak, to coś na kształt budowania czegoś trwałego, opartego na mocnych podstawach, a z drugiej strony jak zaczynasz wysoko i spadasz w jej oczach, tego się nie da odwrócić/. Byłem świadkiem wielu takich historii. Pozdr. M -
Życie z poezją w tle. Pozdrawiam.
-
- Mistrzu, co robić z moim wyglądem szkaradnym? Przez frasunek zupełnie na duchu upadłem. - Lepiej słabo zaczynać i z czasem zyskiwać, niżli przy poznawaniu tracić, a tak bywa.
-
Jak umiera Miłość
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Woda_lodowcowa utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Witaj na forum, a miłość raz umiera powoli, a czasami od razu. Zawsze też warto spróbować odpowiedzieć na pytanie o przyczyny, bo bez przyczyny nic się nie dzieje. Pozdrawiam. -
Nie wierzcie
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Nikodem Adamski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Nikodem Adamski Generalnie podoba mi się poruszanie ważnych tematów, także w młodym wieku, więc się nie zrażaj:). M -
Nie wierzcie
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Nikodem Adamski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Masz prawo tak uważać, podobnie, jak każdy z nas. Czy przemawia przez Ciebie doświadczenie, obserwacje, lektura, czy jeszcze coś innego? Tak, czy inaczej, to, co wymieniłeś ma, w porywach , kilka procent ludzi w najbogatszych krajach, w innych dużo mniej, i zawsze warto tam się znaleźć, czego Ci życzę. Pozdrawiam. -
Fajny tekst, ale brakuje chyba najważniejszego, między dzieciństwem, a wiekiem średnim. Pzdr. m
-
Pies i ja
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Justyna Adamczewska utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Dziękujemy w imieniu wszystkich psów, w tym Sowy:). M -
To nie piosenka feministyczna
Marek.zak1 odpowiedział(a) na beta_b utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Super wiersz, bo mądry i życiowy i nienachalny. Czy wojowanie z całym światem, rywalizacja nie odbiera czegoś kobietom, czy nie zniechęca facetów do wojowniczek, które rywalizują także z nimi? To niepoprawne politycznie pytania. Pozdrawiam serdecznie autorkę i sąsiadkę i życzę spełnienia marzeń i osiągnięcia celów, tych z wiersza i innych. M -
O czym nie napiszę
Marek.zak1 odpowiedział(a) na GrumpyElf utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Wróciłem i tak, niesamowicie delikatny i subtelny wiersz, niewinność, niewypowiedzenie, brak śmiałości. Powiedziałbym bardzo kobiece. Czy słowo zabierze niewinność, zniekształci, może to obawa przed werbalizacją, czy ukonkretnieniem tego , o czym lepiej nie wiedzieć? Rycerze jednak mają inaczej, ale tekst super. M -
@Dag Dzięki, tu jak w Irlandii, leje od 2 dni. Jutro ma być trochę słońca. Pozdrawiam serdecznie
-
@Justyna Adamczewska Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala Czy ten , co mówić o tym nie pozwala? To Norwida i ciągle aktualne. Pozdrowionka.
-
taki sierpień
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Fajny wiersz, a puenta powala. Pozdrawiam sierpniowo zatem.