Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 030
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. Wychowałem trójkę i dzieci mało słuchają, a dużo obserwują i natychmiast wychwytują rozbieżność miedzy wskazówkami a zachowaniem je dającymi w temacie. Pozdrawiam.
  2. - Mistrzu jakie nauki przekazać synowi? - Żadnych, tylko twój przykład dlań wartość stanowi.
  3. Jest fajnie napisane, tak po twojemu. Rozumiem pierwszą i trzecią część, czyli większość. Pozdrawiam
  4. Wszyscy wiedzą o tym, że czas leczy rany a tym bardziej szybciej, gdy jest zakrapiany... rewelacja, bo trafne, dowcipne i smutne w jednym, to rzadkość:). M
  5. Podoba mi się bo real z poezja się ładnie miksuje. Dobrze też, że tego serca nie wstawiłeś, natomiast osobiście zamiast "ciężka" użyłbym "jakaś" ale to detal. Pozdrawiam. M
  6. Proza to ranne wstawanie do niechcianej pracy, głupi szef, niepłacona pensja, niezwracająca uwagi dziewczyna, brak kasy i mieszkania i wiele innych, z którymi trzeba się zmierzyć. Pozdrawiam i fajnie, że piszesz o tych jasnych stronach:).
  7. Naczelnik też tak myślał, czyli że partie i system jest zły i zrobił zamach w maju i znowu się nie udało. Czekamy na jakiś nowy system, ale na razie brak. Dobry wiersz. M
  8. Wiersz w Twoim stylu, który lubię. Fajna, życiowa puenta, a takich przypadków wiele. M
  9. Miłość niepowierzchowna zawiera góry i doły. Po czasie można ocenić, czy było warto, i czy te doły nie zdominowały relacji, a właśnie o tym w niedawno wrzuconej miniaturze "Czy dać się związać?". Pozdrawiam, a fajny wiersz.
  10. Fajny tekst, bo i podróże, logistyka, relacje z innymi i ich konsekwencje i ten dystans. O miłości i tak już wszystko napisano i po co zanudzać:). Pozdrawiam
  11. Do dzieci może tak, bo jest bezwarunkowa, ale te inne, to raczej wszystkiego nie przetrwają. Pozdrawiam
  12. Dobry, poruszający wiersz. Pozdrawiam
  13. Trafne mocno, ale jak takiego rozpoznać? M
  14. Fajny wiersz, a tak to działa. Pozdrawiam.
  15. Refleksje na temat stacji benzynowej, to rzadkość, ale jak się godzinami jedzie i zatrzymuje, to jakby było nagle inaczej. Ciekawe. Pozdr,. M
  16. Wiersz mi się podoba, a wyszło, jak wyszło. Prusowie nie chcieli chrześcijaństwa i na dobre to im nie wyszło. Zrobiliśmy zgodnie z powiedzeniem, jak nie możesz pokonać, przyłącz się. Mieszko musiał dokonać wyboru, czy i z której strony przyjąć nowa wiarę i, zapewne po nieprzespanych nocach, to zrobił, a jego syn wykorzystał koniunkturę i umocnił państwo na mapie Europy. Pozdrawiam
  17. - Mistrzu, jak to jest w związku, temat mi nieznany. - Jak sama nazwa mówi, jesteś w nim związany. - Tak, lecz czy aby warto pozwolić się związać? - Czy było warto możesz post factum osądzać.
  18. Marek.zak1

    O WYGRANEJ

    II wersja bardziej realna. Pozdrawiam
  19. Mocno przewrotne i to zrywanie na dwa sposoby:). Pozdrawiam
  20. Podoba mi się bo jest prawda, a ona tylko poraża, ale też dystans. Tak trzymaj. M
  21. To nie takie proste, bo może zajął się nauką, bo jak mówiła naczelna w Seksmisji: "Nie mam śmiałości do kobiet" a coś trzeba robić, albo jest zwyczajnie dla kobiet transparentny i j.w. Tacy doktoranci do rzeczy są zwyczajnie wyhaczani choćby przez studentki, którym te książki nie przeszkadzają. A sam tekst fajny. M.
  22. Ładnie napisane, a mam jak Error. Pozdrawiam
  23. W myślach spętania, to już autocenzura i poprawność polityczna. Pozdrawiam
  24. Przerabiałem raz taki wczesny powrót. Potem było umoralnienie, bo była niepełnoletnia:). Ale był happy end, bo, w przeciwieństwie do Romea, spacyfikowałem Capulettich i Montekich i wzięliśmy ślub:).
  25. Super wyszło, a chyba to po całości Twój najlepszy wiersz z porażającą puentą. Gratuluję. M
×
×
  • Dodaj nową pozycję...