Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. ;) zdrówka nie ZaKała :) mam nadzieję ;)
  2. dzięki Rafał
  3. Na temat wzbogacania się pokrzywdzonego odpisałam już Ani :) Na pewno jest przyjemniej wzbogacać się o kasę, ale wzbogacania w doświadczenia również nie należy lekceważyć :) zdrówka również
  4. :) Czemu dziwny.. Jeśli nie jadłeś, to może jest Ci potrzebne by zjeść …. dzięki i zdrówka
  5. Zgoda :) że mogą oczyścić kieszeń - i tym sposobem wzbogacają nas - o nowe doświadczenia :) W wersji pierwotnej tekst kończył się na "wówczas to oni", ale uznałam, że to zbyt enigmatyczne. Później rozważałam, żeby napisać "doświadczają" - ale to z kolei zbyt wprost. Wszystkie nasze kontakty z ludźmi w konsekwencji wzbogacają nas - jeśli nawet tracimy materialnie czy emocjonalnie. Gorzej ze stratą duchową - bo tu już można się nie podnieść - jeśli trafi się na silniejszego przeciwnika :) również pozdrawiam
  6. ;) dzięki
  7. jakie było twoje pierwsze skojarzenie zakład karny czy zakład komunalny oba oczyszczają a może znasz zośkę kamieńską lub zenka kowalskiego wówczas to oni wzbogacają
  8. Nie zgodzę się, że tylko miłość do dzieci jest bezwzględna. Przeczą temu dzieci bite, poniewierane, maltretowane a nawet zabijane. Miłość jest albo jej nie ma. Obiekt tu nie ma znaczenia. Być interesującym/atrakcyjnym - to wymóg pożądania, a nie miłości. A jeśli uważasz, że związek to tylko codzienne wyzwania a nie stan spoczynku - to współczuję - braku błogości, rozluźnienia i po prostu świętego spokoju.
  9. Nie proś o ciemność na zawsze, szkoda by Cię było :) błoga cisza nie równa się ciemności, nie ma takiej opcji. zdrówka i odrobiny choć optymizmu
  10. nie poznali się na Tobie :)
  11. Mareczku, ok, to nie narzekaj, że kobiety (niektóre) oczekują kasy. Jeśli mają być tylko przedmiotami zaspokajającymi męską chuć - to należy im się za to zapłata, czyż nie? Bo może rozumujesz jak typowy samiec : ona ma być piękna powabna zgrabna pracowita oddana inteligenta (w miarę ;) utalentowana (wg domowych potrzeb :)) troskliwa ciepła kochająca ….etc. etc. a ja … wystarczy, że jestem mężczyzną :)))
  12. ładnie :) może i klejnot ulotny, ale nie samotny... :)
  13. Jeśli miłość ma zależeć od wagi, to ja pie..olę taką miłość :)
  14. Dzięki ! :) nie tylko o wodniczce, ale też o wodniczce - mnie! :) Niektóre rzeczy się zgadzają, niektóre - prawie się zgadzają ;) Nie przypuszczałam, że tak szybko potrafisz wiersz napisać na zadany temat :) mógłbyś to czynić zarobkowo! :) serdecznie pozdrawiam
  15. Wodniczka :)
  16. a poeta może coś ma na podorędziu o innych znakach zodiaku? :)
  17. świetne :)
  18. wiersz jest dla mnie :) kawa... i kropka. :)
  19. dzięki :) bo prawdę mówiąc, miałam obiekcje, czy TO COŚ będzie zrozumiałe i przyjęte :)
  20. iwonaroma

    co noc

    śliczny, senny, sam na sam i cichy w dodatku :)
  21. dzięki kotu w oranżach :)
  22. :D toś szczęśliwy, choć jeszcze o tym nie wiesz ;)
  23. multipalanci są też correct w tym tekście :) dla mnie on jest rozmyty w całości :) zdrówka też
×
×
  • Dodaj nową pozycję...