-
Postów
13 919 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
44
Treść opublikowana przez iwonaroma
-
:) miło :)
-
Ja działam nieco intuicyjnie (jak to kobieta ;)), trzy pierwsze wersy mówią mi, czy mam czytać dalej, czy dać sobie spokój (czasem wystarczy nawet jeden wers - bo wgląd jest natychmiastowy :)). Nie siedzę zawodowo w literaturze, więc niczego nie muszę czytać. Mogę - to luksus. Mogę nawet wcale nie czytać, bo nie biorą mnie już poglądy, iż człowiek oczytany ma jakieś profity, jest lepszy, jest dalej, szerzej, wyżej i tym podobne duperele. Może mieć, ale może mieć tylko ciężar, jeśli czyta nieodpowiednie, przygnębiające i pogrążające teksty, które nie podniosą go. Współczuję zawodowcom - literatom, krytykom, nauczycielom związanym z językiem itp. - muszą przebrnąć do końca, by coś powiedzieć na ten temat, określić się, podać dalej itp. Nie mówię, że tekst hurraoptymistyczny jest zawsze dobry a pesymistyczny zawsze zły, bo to nie jest prawda. "po owocach" poznanie - tym się chyba kierować trzeba, bo owoc dobry zjeść to sama korzyść :) a cierpki, kwaśny, a nawet trujący - to już lepiej nie. Pewnie chaotycznie piszę bom zmęczona dziś ale chciałam się wypowiedzieć :) pozdrowienia
-
Moja wiara, moja nadzieja, moja miłość
iwonaroma odpowiedział(a) na amalaryk utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Miłość JEST bezinteresowna, w innym przypadku to tylko interes. Może tak - bywamy bezinteresowni, bywamy w miłości, niektórzy bardziej, inni mniej... -
Moja wiara, moja nadzieja, moja miłość
iwonaroma odpowiedział(a) na amalaryk utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Każdy może mieć wiarę i nadzieję - fakt, ale nie każdy ją ma... :( Tak, zwierzaki mogą kochać bezinteresownie, ale potrafią też gryźć i drapać ;) -
Mogłam
iwonaroma odpowiedział(a) na Justyna Adamczewska utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
tak, szkoda pozdrowienia -
;) dobre ale na końcu ma być przecinek? zdrówka
-
Odwieczny problem, odsiewane ziarna od plew... Tylko kto by miał się zająć segregacją :) i czy wiersz można sprawdzić papierkiem lakmusowym - czy go można zaliczyć do zasad, czy to zwykły...kwach… :) Chyba pozostaje nam działać indywidualnie i indywidualnie stwierdzać co nam pasuje, a co nie. Z drugiej strony gdy ilość chłamu wzrasta coraz trudniej wyszukać dla siebie coś sensownego...
-
Moja wiara, moja nadzieja, moja miłość
iwonaroma odpowiedział(a) na amalaryk utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Miłość największa bo gdy masz miłość nie potrzebujesz już wiary i nadziei - tak to rozumiem. Masz miłość więc jesteś totalnie szczęśliwy. Ale miłość do "zdobycia" jest bardzo trudna, bo ona wcale nie jest uległa :) To znaczy jest, ale tylko wtedy, kiedy zechce. Nie imają się jej manipulacje, siła fizyczna etc. Gdy chcesz ją zdobyć gwałtem może okazać się iż zmieniła postać w gumową lalkę :) -
:))) zdrówka
-
coś tu kićkasz :)
-
trzecia osoba nie taka zła ;) w sumie nie wiem , tak mi się napisało :) , rzecz jasna TYKAM Justynko - pozdrawiam :)
-
dzięki :)
-
hahahaha :) i wierz tu wizerunkom ;)
-
podziękowania za serduszka dla Gaźnika i Bogdana! :)
-
witaj wjolu :) częściej u nas bywaj, tęsknim :)
-
trzeba się ratować ;) żeby później móc się radować :) pozdrawiam Justynę serdecznie
-
Marcinku...ale Ty masz twarz w awatarze gościa co inny nick tutaj miał... albo ja mam rozdwojenie jaźni ;)
-
ale tu prawie nie ma zmian! 8fun, ale...kim ty jesteś? :) pozdro, rzecz jasna
-
to ją pozdrawiam :)
-
możliwości są dwie :) albo poeta uszykował już sobie nagrobek zawczasu, albo zostawi umyślnego, co za niego to uczyni ;)
-
fajnie się zaczęło :) ale potem powtórka skurwysyna nieco nudzi :) (mnie :)), można by zostawić po prostu "umarł ten co męczył słowami" bo że skurwysyn - to już wiemy :) Zakończenie wiersza nieco takie wymuszone (wg mnie :)) pozdrowienia
-
:)
-
Oda do wibratora
iwonaroma odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
zabawnie i niewulgarnie, co w "tem" temacie łatwe nie jest :) -
duszo moja każdego dnia coraz większa już dawno mnie przerosłaś małą i zagubioną w tym ogromnym wszechświecie trzymam się ciebie mój kochany ratunku każdego dnia duszo moja duszo moja budzisz się co rano coraz większa już dawno mnie przerosłaś małą i zagubioną w tym ogromnym wszechświecie trzymam się ciebie mój kochany ratunku budzisz się co rano coraz większa już dawno mnie przerosłaś małą i zagubioną w tym ogromnym wszechświecie trzymam się ciebie mój kochany ratunku
-
amalaryk, masz plusa, że się nie obraziłeś :) zdrówka