Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Piękny tytuł a później coraz bardziej romantycznie. Fakt, że wiersz "dociera" niekiedy do Małego Księcia ale wydaje się, że autor to wie bardzo dobrze. Czerpie świadomie. Podoba mi się staranność zapisu, nie ma nonszalancji. Pozdrowienia
  2. Czy to napisał robot, że nie odpowiada bez polecenia? :)
  3. dzięki Deonix_ za docenienie mego tworu :)
  4. :)) ;))) okresy i buczenia to nawet w świecie ludzkim są pewną normą ;)
  5. no :)
  6. czasem to nawet koniecznie niezbędne :)
  7. no właśnie :)
  8. ostatnia strofa - cymesik :)
  9. czy urwisko, czy straszysko... najlepiej, gdy nie jest się blisko...
  10. dobrze, że te bezpieczniki istnieją, bo nie wiadomo, co by z tego wszystkiego wyniknęło ;)
  11. :)))
  12. :) dzięki Marlett :)
  13. kontakt z gniazdkiem :) świetne
  14. całkiem możliwe ;) zdrówka
  15. Aniu, niezwykle trafny komentarz, bardzo się z nim utożsamiam, choć sama tak bym nie potrafiła tego zapisać :) to ja dziękuję
  16. wejście wyjście
  17. NIE. To do treści, formalnie wiersz jest zgrabny, zachęcający, wręcz … kuszący ;) jak np....no... najnowszy model smartfona od producenta z najwyższej półki :)
  18. od samego tytułu zaczyna się pozytywnie :) delikatny ale mocny wiersz pozdrowienia
  19. ;) dzięki i spokojnej nocki
  20. Wszystko zobaczyć trzeba - tak chyba jest, by zaspokoić ciekawość. Zamykanie oczu na rzeczywistość nie pomoże nam chyba, bo ona pojawi się w snach.
  21. Piękna prezentacja wiersza. Sam wiersz - interesujący. Pozdrowienia :)
  22. Bardzo mnie poruszył, drąży głęboko. "Smutek to prolegomena do lepszej przeszłości" tego się trzymajmy. Nieco mi zawadziło na końcu "mej mego" - może bez mego? I tak wiadomo, że to Twój. Serdecznie pozdrawiam
  23. iwonaroma

    Spokój

    dar
  24. Jeszcze dodam dla zainteresowanych, że genezą tego tworu była krytyka pewnej pani uznanej poetki, która raczyła nazwać moje teksty tombakowymi :D Czyli kochani poeci nie przejmujcie się krytyką, bo krytyka dźwignią jest :)
  25. dzięki i zdrówka :) (i kolorowo żyj! :))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...