Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. iwonaroma

    Mój tomik

    dołączam z gratulacjami :) (chociażem tylko koleżanka, nie kolega ;))
  2. :) i jeszcze parę roślin by się załapało na wolność :) reszta regulowana ;)
  3. ! :) właśnie zdrówka też
  4. nie certolą się i kwitną byle gdzie :)
  5. Przyklaskuję takiemu pomysłowi! :) Pozdrowienia
  6. świetne :) lekkie i dowcipne :)
  7. To nie jest tak, że to jest wszystko jedno, kto grzech uczynił. Upośledzony gwałciciel a gwałcąca osoba duchowna to ogromna różnica w ciężkości grzechu. To samo tyczy się tych, który "tylko" obserwują, przyzwalają. Milczące inne przestraszone dzieci a biskupi biorący wody w usta to też przeogromna skala zaniedbania. Cenię osoby duchowne, jako prowadzących, ale tych jest naprawdę garstka. Reszta w ogóle się do tego nie nadaje, są słabi, pełni pazerności, egoizmu a zdarzają się też wśród nich zwykle świnie.
  8. Kadr zbliżenie koniec gry.
  9. Faktycznie :) dzięki za namiary na stronę, Redoute też tam jest i również można podziwiać jego precyzję :)
  10. np. droga do toalety na plaży :) niby fajnie, słonko grzeje, wiaterek śmiga, słonko przygrzewa... a jednak coś ;) przeszkadza … :) zdrówka również
  11. i temu, który wędruje :)
  12. Dzięki Gaźnikowi za serce
  13. Pierre-Joseph Redouté każdy swój genialny botaniczny obraz podpisywał przepiękną kaligrafią i kończył kropką. Mógł sobie na to pozwolić, bo jego obrazy rzeczywiście były "skończone", perfekcyjne, doskonałe. Ale cieszą w nieskończoność :)
  14. i kropka.
  15. Poezja, choć ulotna i eteryczna... wciąż istnieje … :) i tego się trzymajmy.
  16. Nie chcę Ci przegrzewać neuronów :) Czasem słowa są takie a nie inne no i tyle :) (tak się jakoś ukonstytuowały …) Również miłego! :)
  17. Piękny wiersz, Justyna zdrówka i siły
  18. To prawda, doświadczyłam empatii ze strony zwierząt, więc niech mi nikt nie wciska, że one nie mają duszy!
  19. iwonaroma

    mur

    świetne haiku, ma to coś :)
  20. No tak, to zrozumiałe z tym odwróceniem się :) choć jeśli awers jest czymś nadrzędnym a rewers pośledniejszym to może lepiej byłoby mówić rewersja :) Co by ładnie korespondowało z regresją ;) Dobrego dnia! :) I.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...