Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. :) dzięki , również miłego :)
  2. klimatycznie :)
  3. fajnie wieje i faluje :)
  4. Alicjo, ty nie umiesz piec zakalców :)
  5. Gdyby skończyło się na NASZE MAMY byłoby tak bardziej całościowo wg mnie (nie zawsze dodatek jest dopełnieniem :)), ale i tak fajne się czytało ; empatyczny wiersz. pozdrowienia
  6. świetna wersja :) ta zamieszczona jako oficjalna też fajna, ale pierwotna do mnie bardzo przemawia pozdrawiam
  7. Dzięki Gaźnik, to był spontaniczy spontan, który chciałam usunąć zaraz po wklejeniu ale Alicja mnie wyprzedziła z sercem i już głupio mi był usuwać :) Nigdy nie wiadomo, co nam wyjdzie po spontanie a jaki będzie odbiór czegoś wycyzelowanego, które wydaje się nam takie dobre...a w konsekwencji takie nie jest. zdrówka
  8. Marlett :)
  9. Dzięki Alicjo :)
  10. dzięki :)
  11. Alicjo, zareagowałaś szybciej, niż ja potrafię edytować :) i poprawiać... :( ale... mówisz to masz :) zdrówka
  12. dla wszelkiej maści odszczepieńców wariatów, głupków, durniów, pomyleńców także dla manipulantów, skrollów, srollów itd. oszustów, tchórzów, multiplantów nie ma mnie dla mnie nie ma mnie nie ma rozmywam się w kosmos chociaż mam ciało to nie widzę widzę że mam że nie mam to najcenniejsze jest niewidoczne i dobrze. bardzo dobrze
  13. podziękowania Ilonie za serce
  14. ;) dzięki
  15. :) zdrówka
  16. otóż to :) właściwe, a nawet własne :)
  17. narzekanie a narzekanie - w tym tkwi różnica ;) zdrówka p.s. narzekaj dalej, ja chętnie się "zdołuję" :)
  18. podlewam kwiaty kwitną naczynia w zlewie
  19. fajny, krótki wiersz, który można interpretować na różne sposoby pozdrowienia
  20. Pełna zgoda. Wówczas, gdy odpuszczą ci, którzy traktują nas źle można się lepiej skupić na tym, by samemu traktować siebie bardzo dobrze :) (nie ma zakłóceń).
  21. :) zdrówka p.s. niech moc będzie z Tobą :)
  22. fakt :) dlatego zapytałam, bo przecinek na końcu może oznaczać, że będzie ciąg dalszy, w domyśle bądź w realu :) zdrówka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...