Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. No na pewno figlarność nie jest normą u stulatków :D :D. Ale oczy gorejące to ogólnie ewenement :) Co do chandry to ona bywa, ale nie jest ;) Może jutro wstawię bo już muszę się wylogować. Dobranoc.
  2. Dzięki Pia :)
  3. Figlarne też, ale figlarne ma wielu, a gorejące - nieliczni. Ona miała :) Zdrówka
  4. Stoję po kostki - w gównie?
  5. Danuty Szaflarskiej pośród stulatków artystyczny wyjątek
  6. Może tak, może nie.
  7. No cóż, bywa trudna twórczość, niekiedy mnie komunikatywna, to czemu odmawiać tego formie? (tu: edycji). Przecież można nie korzystać/percepować. Ja - jeśli coś mnie przerasta, to po prostu omijam.
  8. Trochę mnie śmieszy zarzucanie autorowi wyboru w edytowaniu swoich myśli. A może wprowadzić jednolitą czcionkę dla wszystkich? ;) Jednakowy kształt, jednakowy rozmiar, jednakową grubość i jednakowe nachylenie...:D I żadnych odstępstw!
  9. Zeszkarłatniałam ...;) Dzięki, również zdr
  10. Tytuł zajefajny :) reszta to takie trochę przerzucanie ;)
  11. Kompleksowe :) to prawda. Dzięki
  12. iwonaroma

    Poeta

    No nie wiem nie wiem, to chyba w poetyckim niebie :)
  13. z różą przy róży nad różą zapach... nie dotykaj mnie, nie dotykaj tylko patrz i oddychaj...
  14. ;) dzięki Zdrówka też
  15. No tak :) dzięki Czarek
  16. Pomysłowo, ciekawie :)
  17. No tak... też chyba jeden... no, może kilka ;) :)
  18. Och Kocie :) poczytuję to sobie za sukces :) na kilkanaście stron moich wklejek jeden wiersz to naprawdę wydarzenie :) No ale cóż, o gustach się nie dyskutuje (natomiast są tacy, którzy nie dyskutują jeno się kłócą zażarcie :), nawet na naszym portalu...nasi delikatni, wrażliwi poeci... ) ;) Pozdrawiam również
  19. Nie dziwię się, że cię kilka razy zbanował.
  20. Lepiej się dzielić sercem a nie minusem. Żeby skrytykować, trzeba się wysilić, napisać komentarz, uzasadnić. Nie ma tak lekko, żeby minusować bez opamiętania. Natomiast co jest złego w tym, by rozdawać serca, nawet nic nie pisząc? NIC :) Ale się bronmus przyznaleś gładko do różnych swoich wcieleń tu na orgu :) Krzysztofie, masz pomysł jak zakwalifikować dany wiersz do dobrej poezji? Papierek lakmusowy? Trybunał? ;) etc. Jak świat światem są różne potrzeby i w związku z tym różni odbiorcy, po co to zawężać?
  21. iwonaroma

    Wodoleje

    :)
  22. ;) zdrówka też
  23. Dzięki Karina! :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...