Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. No takiemu "wierszu" nie można nie uwierzyć :) również serdecznie
  2. Henryku... cztery flaszki na dwie osoby w tym jedną kobietę?! Toż to umarł w butach...
  3. iwonaroma

    (w domu choinka)

    :) dzięki i również pozdrawiam.
  4. Gratulacje! :)
  5. iwonaroma

    (w domu choinka)

    Dzięki Nata, te maleństwa szczególnie bliskie mojemu sercu. A rozumiesz na pewno dobrze, bo po swojemu. Pozdrowienia
  6. ;) 12 latkowie nie mają potrzeby wiedzieć co to jest Oxytocyna. A słowo zajebisty u dwudziestolatków jest już passe..chyba, że u fanów disco polo ale oni nie interesują się portalami poetyckimi.
  7. Jak ktoś pìsze w takim stylu i podpisuje, że ma lat 25 to można przypuszczać, że ma co najmniej dwa razy tyle :).
  8. Tylko gdzie te śnieżne zamki zimowe ;) Ale wiersz cudnej urody.
  9. Lahaj, nie chcę być posądzona o wredną złośliwość i czepialstwo, ale ten przecinek przed całym wyrażeniem tj. przed , pomimo że . Ale drugi raz przeczytałam wiersz i jeszcze bardziej mi się podoba :)
  10. Serce za końcówkę. Wcześniej dla mnie osobiście nieco pogmatwane. Przecinek stawia się przed 'że'.
  11. ? :)
  12. @Ulk , @Karina Westfall dzięki :) Ok
  13. iwonaroma

    Zimowy ogród

    Piękne haiku i zdjęcie. Suche chyba z małej litery.
  14. Dzięki Dagmara. No tak, do miłości potrzebna jest odpowiednia atmosfera :) Ale ta randka z patrzeniem w gwiazdy była pewnie wyjątkowa... Zdrówka też
  15. @Ajzawad dzięki @Lahaj ok, kto ma działać , niech działa, byle nie głupio tworząc coraz więcej zakłóceń. Działanie ze spokojem, miłością rodzi coraz więcej spokoju i miłości. Oczywiście istnieje mnóstwo pozoranctwa stąd warto mieć oczy i uszy otwarte :) Wiem, że się 'trochę ' wymądrzam ale mam to tego prawo, przeżyłam to i owo ;) Poza tym ... za długo nie można siedzieć w nocy na trawie by obserwować gwiazdy, bo się wilka dostanie ;) trzeba wstać, zatańczyć, napisać wiersz, pocałować ukochaną etc. :)
  16. z komunikacją wymyślił więc mowę i ćwiczy tę całą technikę posiada również kłopot z miłością stąd uprawia sztukę (gdyby nie było żadnych zakłóceń siedziałby w ciszy i patrzył w oczy - gwiazdy)
  17. Och Sylwestrze, nie bądź taki naukowy... No, ten Jezus od Madonny (ten Brazylijczyk, od tej Madonny, co śpiewa :)) to nie jest Mesjasz...fakt.
  18. Fajne to
  19. Bez obaw ;) Zdaję mi się, że w wyrażeniu 'trzeba próbować' jest już ciut napięcia, ale rozumiem sytuacje, gdy ciężko się rozluźnić, gdy na zewnątrz napięcie mega... Zdrówka
  20. Jeśli piszesz 'boże ' z małej to 'Ci' chyba jest na wyrost. Trochę nie gra mi rym ' świecie - powiecie' - taki trochę zabawowy - a tekst przecież poważny, głęboki. Poza tym - robi wrażenie.
  21. No to pewnie dotyczy Ciebie, stąd taka konstatacja :)
  22. a tyle cierpienia prosimy o trochę szczęścia więcej tu się nie zmieści trzeba będzie wyruszyć
×
×
  • Dodaj nową pozycję...