Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Właśnie, kochajmy zakończenia. Bo kto powiedział, że nie mogą być szczęśliwe, spełnione? :)
  2. Można być empatycznym wobec tego, co niby przebrzmiało..
  3. @Allicja dzięki :)
  4. Taki los
  5. Lekki :) "nieszczęści"?
  6. Coś mi się widzi, że zmyślasz, aż Ci się nosek kręci :)
  7. To chyba tylko święci... :) choć z drugiej strony, gdy się wie, że po cierpieniu będzie wielkie szczęście...np.kobiety, które rodzą... Zdrówka też :) i dzięki za serce! :) Magdaleno :) jesteś/byłaś pilną, ambitną studentką :)
  8. iwonaroma

    inwazja

    in w azja korona wirusa... :(
  9. Nie ma sprawy ;) Widzę umbra żeś Ty z takich bardziej presyjnych kobitek, nie przepadam osobiście. No ale cóż, świat mnie otacza rozmaity ;) Być może mój tekst jest jakąś tylko obserwacją, notatką, nie upieram się, że to wiersz. Jeśli słowo ma być żywe nie może wciaż trzymać się schematów. Natomiast tajemnica...ona jest bezsłowna...:)
  10. Pozdrawiam również fremago :) ty byś się nadawał na barykady :) Tak , Nie da się, stąd wszelkie żale i pretensje okazują się płonne. Może coś zmienię w końcówce, choć raczej chyba jednak przejdę nad nią do porządku dziennego :);) Dzięki za czytanie i kmnt, również zdrówka
  11. Och kochana moja...tu trzeba pewnej specyficznej wrażliwości, której Ty po prostu nie masz. Sorry
  12. czyli jednak... ;)
  13. a kogo znasz? :)
  14. który bardzo nie cierpiał jeśli nie sam, to patrzył jeśli nie patrzył to słyszał albo śnił... a te sny były straszne straszne
  15. szukam tych najtrwalszych ręcznie wykonanych
  16. :)
  17. To lubię :)
  18. Ładny obrazek. Potrzebna spacja po "chmury".
  19. @wjola :)
  20. dobrze, że można przejrzeć... na oczy :) zdrowka też
  21. :) dzięki :)
  22. ;) różne są wymiary :) rozmiary... dzięki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...