Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. iwonaroma

    Kurka wodna

    Nie znam dokładnie zasady budowy limeryku ale brak przecinka lub pauzy po "Nie" trochę zaburza sens? choć oczywiście można się domyślić :)
  2. @Wiesława @Dag @huzarc ?
  3. jest jak balonik płynie po oceanie takie niewinne więc nie zatonie w żadnej otchłani poderwie je dobry wietrzyk - opuści wody zatańczy oddechem błyśnie kolorami odleci hen wysoko daleko na skinienie Jego w całe nieboskłony
  4. Nie odbiegłeś za daleko :) Każdy z nas pisze swoją historię, może z wyjątkiem tych, którzy tylko kopiują, ale może to właśnie ich historia? Co do mojego powyższego, to chciałam przekazać, że nie cali jesteśmy na pokaz. Przypuszczam, że wiesz o co chodzi :) Zdrówka też
  5. Lachu...czym się Ty zajmujesz...
  6. ☺️ dokładnie :) szum, ul, ale czasem to tylko podprogowo ;) Poza tym cisza ... Dzięki i pozdrówka
  7. Pomysłowo :) obrazowo :)
  8. @Pan Ropuch @Joachim Burbank :))
  9. Ciepły tytuł i potem też tak jest w tym wierszu. Ciepło i spokojnie.
  10. Dziękuję bardzo i również pozdrawiam :)
  11. ;) co prawda to prawda :) Ostatnio widziałam w sieci wypowiedź pewnej młodej pięknej dziewczyny, która powiedziała, że ona wcale nie marzy o księciu na białym koniu, tylko o tym, żeby się nażreć i nie przytyć :) także grzech różne ma oblicza ;)
  12. No tak...jak się mężczyzna zmęczy już grzechami to musi sobie trochę odpocząć :);)
  13. Pięknie to napisałeś... pozdrawiam również. Dziękuję :) pozdrawiam. :) dzięki i zdrówka :))) @Gathas @ais podziękowania :)
  14. Jak zwykle niezwykle :) Może przyjrzeć się początkom wersów: a w co że jak bo pod jak... może ciut za wiele tych krótkości i część dałoby się ukrócić ;) Treść dla mnie b.wartościowa Pozdrawiam
  15. ten najintymniejszy nigdy go nie wypowiem ani nie zapiszę może tylko podzielę się z Tobą kiedy nadejdzie absolutna cisza
  16. @Radosław dzięki za serce
  17. Ładne to pytanie, bez nachalności o odpowiedź.
  18. :) ;)
  19. ;) Lepiej zakończyć to co trzeba. Pauzę, przecinek, średnik i dwukropek wykorzystać tam, gdzie są jeszcze szanse :) Dzięki
  20. Dzięki :) i pozdrawiam również
  21. Lepiej płakać męskimi niż babskimi... bez względu na płeć :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...