-
Postów
13 919 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
44
Treść opublikowana przez iwonaroma
-
To prawda :) ale jak wyłączyć kalkulację to najbardziej opłaca się A :) ;)
-
z punktu A do punktu B, C, D, E, F... strasznie długo to trwa lepiej już wrócić do punktu A
-
:))) również zdrówka
-
:) żeby połączyć pierwszy wers z drugim można by zapisać: chwile po deszczu ubrane w drobne perły igliwie sosny Ale to może już za dużo kombinatoryki... :) pozdrowienia
-
WIRTUALNY CASANOVA
iwonaroma odpowiedział(a) na M.A.R.G.O.T utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Casanova wszędzie się wkręci :) także w świat wirtualny... Zresztą, tam mu nawet chyba łatwiej... -
uhodi , uhodi
iwonaroma odpowiedział(a) na Andrzej_Wojnowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Nie, chodziło mi tylko o poprawność gramatyczną, ale jeśli to był sposób mówienia Gomułki to ok :) -
uhodi , uhodi
iwonaroma odpowiedział(a) na Andrzej_Wojnowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Dla mnie nieprawdopodobne jest to, jak się chce być przy władzy wcale nie będąc chcianym... Nie powinno być na początku "Władzy raz zdobytej..." ? Pozdrowienia -
przyjemnie jest tworzyć
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
:) Eee, nic nie odkryłam, to już każdy tworzący wie, jak mu jest przy tworzeniu :) Na pewno odbiorca widząc efekt finalny może mieć błędne wyobrażenie o procesie twórczym, bo czasem trzeba się jednak trochę namęczyć :) ale to różnie bywa w zależności od okoliczności, dyspozycji etc.itp. ;). Nie zawsze to czysta przyjemność, wiadomo. Ale generalnie gdyby choć ciutki przyjemności w tworzeniu nie było, kto by się tam tym zajmował... :) Dzięki, również zdrówka i dobrego -
przyjemnie jest tworzyć
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
:) Zgadzam się z pierwszą częścią jego wypowiedzi, natomiast z drugą...nie zawsze tak jest. Niektóre dzieci nie mają aż tak wielkich talentów (nawet potencjalnie) a wystarczy popatrzeć jak się cieszą budując zamki z piasku lub coś gryzmoląc :) Bardzo utalentowani dorośli też, ale jeśli mają zbyt duże oczekiwania wobec odbioru społecznego, bądź żywią zazdrość wobec innych twórców, to to może osłabić przyjemność. Tak czy siak :) przyjemnie jest tworzyć :) również zdrówka :) ;) @Ilona Rutkowska dzięki za serce :) -
przyjemnie jest tworzyć
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
:) :) :) zgadzam się co do użycia liczby mnogiej :) resztę zostawię Dzięki i pozdrawiam również -
przyjemnie też być odbiorcą tworzonego tak że serca biją synchronicznie a umysły się zgadzają sama (nie sama ;)) radość
-
Dzięki :)
-
:) fajne :) ale kota kąpać to ciężka praca :) bo się łotr wymiguje od wody ...
-
Księżyc fajnie schładza :) upały, emocje, problemy etc. a jak jeszcze hamak ukołysze to już w ogóle :) To ja korzystam z tego trzeciego :) Pozdrowienia
-
Prawda :) że tak jest. Pozdrowienia :)
-
przewrócono nam myślenie
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Radosław :) -
karbunkułowa cielesność
iwonaroma odpowiedział(a) na Tomasz Kucina utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Tomek :) po kiego grzyba ten dopisek iż fikcja... niech myślimy i zazdrościmy :) Z przyjemnością się czytało :), ze słownika czasem korzystało ;) -
on minor owy ja major owa ależ kakafonia... Boże, ogarnij to harmonią
-
1
-
Szczawiowa z jajkiem
iwonaroma odpowiedział(a) na Pan Ropuch utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Baaaaardzo mi się podoba, i treść (pełna zgoda) i zapis oraz zaskakujący tytuł :), który mnie, tak jak Gaźnika przyciągnął :) -
Wytrzymaj do rana
iwonaroma odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Mądry i ciepły wiersz. -
być drugim Herbertem
iwonaroma odpowiedział(a) na Pan Ropuch utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Fajny zabieg z tym drugim. Ciężko jest być takim jak Herbert, Różewicz, Białoszewski, nawet Szymborska nie wymieniając całego szeregu innych polskich i zagranicznych. W sumie całe życie do dupy, ale obcowanie z poezją- to jednak pierwsza klasa. Lepiej mieć życie podłe (lub takie sobie) niż żyć dobrze (lub w miarę dobrze) ale nie wg swojej drogi. Sorry ? tak mnie wzięło na górnolotność :) -
;)
-
przewrócono nam myślenie
iwonaroma odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Pan Ropuch miło :) -
Wiem... smród i gnicie to niezbyt atrakcyjne tematy ;)
-
coraz bardziej śmierdzi nie chcą zasuszyć się jak płatki róży i ulecieć z wiatrem bądź opaść skruszyć się i rozproszyć więc gniją