Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. :D dzięki i również pozdrawiam :) @MIROSŁAW C. dziękuję :)
  2. bezwiersz beznatchnienie ani piórko nie drgnie
  3. Czy jakakolwiek epoka była moralną? Moralność to chyba tylko sprawa indywidualna...
  4. Ileż to można z języka wydobyć :)
  5. Jeśli to byt duchowy - ma ciało duchowe ( jest kilka różnych ciał ;) nie przywiązujmy się za bardzo do fizycznego :))
  6. A nawet jakby upadł, to niech zaraz wstaje :)
  7. :) W 100% się z Tobą zgadzam Marku :) również zdrówka :) Prawda! :) również wszystkiego dobrego :) Tak, każdy z nas ma jakieś oczekiwania, wyobrażenia - to na pewno pomaga. Dziękuję za serce i również pozdrawiam :)
  8. Kiedy coś się zaczyna (tu akurat kinematografia :)) jest większa dbałość o poziom... potem to już często kalki i tanie chwyty...
  9. :) ? Chyba zostałam niezrozumiana :) ale bardzo dziękuję za serduszka :)
  10. chciałabym odejść bez darcia prześcieradła i zdzierania gardła szlochów achów i ochów mam tylko jedną małą prośbę żeby nie bolało
  11. To prawda, że życie jest trudniejsze. Poezja to tylko część życia, często nie do końca prawdziwa a tylko wyobrażona... Ale... coś w niej jest takiego, że przyciąga :) może dlatego, że wykracza poza nas samych. Trochę transcendencji pojawia się w naszym życiu :) Tak, przyjaźń to ogromna wartość. Jest się tu równorzędnym, w miłości bywa różnie ;) Dlatego gdy twórca i odbiorca mogą być w przyjacielskich relacjach - jest super. Czasami jednak relacje te to quasi miłość- fani, a nawet psychofani ;) A wiersz jako przyjaciel - bardzo podoba mi się taka koncepcja :) Pozdrawiam przyjacielsko :)
  12. Już za sam tytuł należy się serce :) ale cały wiersz - bardzo, bardzo :)
  13. Dobrze, że nie tornadem ;)
  14. Podoba się wyjąwszy tytuł :) jakby nieco przekombinowany ...
  15. ;) mnie to nie bierze :) @Gathas :) dzięki
  16. pierwsza - najważniejsza - ❤ i jego chwytanie druga - harmoniczność w odsłuchiwaniu ? trzecia - niechże ? też się cieszą o, intelekt ? mi się wmieszał... o niego mniejsza ?
  17. @MIROSŁAW C. :) dzięki
  18. @Franek K :) dzięki
  19. lepiej rechotać z pandemicznych lepieji niż lepić na poważnie do tego co się dzieje _______ lepiej oblicze zasłaniać maską nieładną niż ukrywać covida głęboko w zanadrzu _________ lepiej już być w samotności niż covida mieć za gościa ___________ lepszy Pan niewidoczny wysoko na wszechświata dachu niż bez objawów covid w garści gotowy do ataku
  20. @Konrad Koper :)
  21. :) może nie tyle kusi co zaprasza...
  22. ;) no właśnie, dlatego paradoks jest taki eksctytujący :) brak opłacalności i ... najlepszy w tym biznes :) No już nie będę się droczyć :) Oczywiście, podróże (do B, C, D itd.) są bardzo kształcące (a także bywa, że przyjemne, choć bywa, że także nie...) ale przychodzi czas, że człowiek już czuje się odpowiednio wyksztalcony/nasycony i ... najlepiej powrócić do siebie... :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...