Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Oj, dzięki :) zajrzałam tu 'przez przypadek'. Nie wiedzieć czemu nie dostałam powiadomienia o Twoim wpisie więc bym nie zauważyła :( Z tym pogrzebem Krzysia to chyba w złą godzinę... bo jak do tej pory to ani wystawnego ani nawet skromnego... Zdrówka też :)
  2. (kończący czy zaczynający się na ostatnią literę poprzedniego wyrazu?)
  3. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    lalka
  4. Niezłe :)
  5. Fajny strumień
  6. Pozbyłabym się 'mnie' bo to jest w domyśle a masz m m m m... mija migrena mnie mniej... Ale wiersz w całości fajowy
  7. ;) no tak... o tym nie pomyślałam ;) może dlatego, że jakichś specjalnych swoich grzechów nie pamiętam, tylko takie małe grzeszki ;) albo pamięć szwankuje :);) Dzięki :) Dzięki :)
  8. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    dobra noc
  9. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    rękoczyny
  10. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    manualni
  11. 70 z hakiem tak czuję będę musiała izolować się na Ziemi. A potem? Szalona podróż w Nieznane z jednym jedynym Panem. Po miłość nieziemską.
  12. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    wiedza i technika
  13. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    duża panna
  14. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    ale jazda :)
  15. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    żuk
  16. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    łuski
  17. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    ryk
  18. Wielka miłość - wielkie niebezpieczeństwo...zaborczości i wszelkich tego konsekwencji... Dobitnie to ukazałeś i tytuł taki współczesny - fejsbookowy :)
  19. Tak, szczerość, autentyczność, to podstawa dobrej poezji. Reszta to takie tam ceregiele ;) Ale miło, jak są dopełnieniem :)
  20. Czas ma dużo czasu - to b.fajne spostrzeżenie, a mimo to zabiera go nam - okrutnik. Pozdrowienia
  21. Jak terapeutyczne, to się cieszę :) Oddychajmy! :) Dzięki ? Słuszne spostrzeżenia :) Dziękuję i również serdecznie :)
  22. Brzydki wulgaryzm, nie zawsze pasuje, tu nie pasuje. Głupi zabieg z tym 'mammo' 'Bożenno', w sumie nic nie wnosi. Niechlujność w zapisie 'wyciagna'. Taki na siłę nowoczesny, na zasadzie patrzcie jaki oryginalny genialny. Ale to mrzonka. W sumie nudny :) Taki miał być? :) Pewnie tak, ale co to w nas zmienia (na lepsze), tylko taka konstatacja.
  23. @w kropki bordo jak to się nie przyznaję :) właśnie się przyznałam ;) ale nie wpadaj w megalomanię (choć to już chyba przesądzone...) - tylko niektóre :) Wierzę w człowieka i patrzę, a może coś się zmieniło. A tu nic...Ale resztę dopiszę pod twoim wierszem, bo nie będę Silver śmiecić.
  24. @hopeless trzeba mieć "trochę" niewrażliwości, żeby coś takiego napisać. No ale cóż, jeśli za genialne uważa się ziewanie czesława, ktorego nie ma - to wszystko wiadomo :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...