Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Dzięki! Również zdrówka i uśmiech :) Dzięki :) Śrubuję poziomy by przeskoczyć do pionu ;) Również pozdrawiam :) ;) może i dziwna :) Dzięki za kmnt @Sennek :) dzięki
  2. 'Omam mnie' :))) super. Ciekawe, czy o-mamianie pochodzi od mamy :)
  3. Eee.... nie mam takich ambicji. To zwykłe lenistwo :) zupełnie niewyśrubowane ;) Dzięki za serduszko
  4. stukam pukam twarde mocne głuche - nawet echa gdybym była miśnieńską porcelaną już dawno bym się stłukła i odleciała a tak śrubuję do końca śrubuję
  5. Wiem! :)
  6. Właśnie. Dzięki :)
  7. Fajna przestrzeń i spokojne czekanie... na wspólne... Pozdrowienia
  8. :) no tak. Całkiem nie znika lecz można to usunąć ze swego pola, np.przez zachwyt :) Czas lubi mozolne obszary, trudne, cierpiące etc. - i tam się umiejscawia :) Zachwyt to nie jego bajka ;) Dzięki i zdrówka również
  9. ;) dzięki :) A trening ponoć czyni mistrza, więc trenujmy :) Również pozdrawiam
  10. Twoja matka jest Twoim antymistrzem :) A antymistrz, czasami lepiej jak mistrz ;), uczy życia, bycia sobą. Moja mama nauczyła mnie jak dawać odpór, nie poddawać się manipulacjom a przede wszystkim zachowywać spokój, gdy jestem niesprawiedliwie oceniana/krytykowana. To ostatnie wychodzi mi najgorzej ;) bo jeszcze nie raz mnie ponosi ;) Droga do świętego spokoju najeżona jest różnymi antymistrzami, którzy de facto spełniają taką samą rolę jak mistrzowie :)
  11. :) Dziękuję bardzo, również pozdrawiam Ja też :) go wtedy lubię :) Dzięki i również zdrówka
  12. Jak to u Ciebie - rozmowy o zmroku ;) Ale fajny, lekki, humorystyczny sznyt.
  13. Dwa ostatnie wersy - mistrzowskie. No i tytuł :) Co nie umniejsza całości, rzecz jasna.
  14. Jakby tak przeprowadzić analizę porównawczą z Ferdkiem Kiepskim... Jednak Al sympatyczniejszy :) Może dlatego, że cudze przywary są jakby lżejsze... Coś jest na rzeczy, że w wiekach średnich obecnych czasów istnieje niebezpieczeństwo zamienienia się w 'homo tapczanusa' lub w 'homo fotelusa' :)
  15. Ot, co :)
  16. Dobrze, że nie kule armatnie ;) Tylko słodko, owocowo :)
  17. :) ! Właśnie :) Dzięki i pozdrawiam również Jej...jak pięknie... :) Dziękuję bardzo! Przepiszę sobie kaligrafią :) I podpiszę, że to od Agatki :)
  18. :) No tak, próg trzeba sobie ustalić. Bo wiadomo, że inni mogą mieć inne ustalenia w tym temacie :) Dzięki i zdrówka również Tak! :) choć wiadomo, że to cienka linia, między samoakceptacją a egocentryzmem ... Jeśli nie szkodzimy innym to wszystko jest dozwolone :) Dzięki :D lubię policjantów (mimo, że otrzymałam w życiu parę mandatów - ale to całkiem zasłużenie :)). Mimo zasad, rynsztunku, ordungu etc. mają zrozumienie dla różnych takich... niekonwencjonalności :) :) prawda, bez ryzyka nie ma budowania :) tylko jakieś architektoniczne mrzonki ;) Dzięki i również serdecznie pozdrawiam :) Dzięki i zdrówka również :) bardzo dziękuję i również pozdrawiam @beta_b @huzarc @Leszczym dzięki :)
  19. ;) dzięki
  20. biegnie jak szalony po drodze kiereszując wszystko czasem się więc potknie o kamień wywróci, przyklei do niego i ciąąąąąągnie jak guma niekiedy tylko przycupnie z zachwytu popatrzy na zieleń na kwiaty na niebo i zniknie
  21. na Imieniny i chciałam wpisać na pierwszej stronie "Kochana Iwonko życzę Ci przyjemnej lektury oraz wszystkiego najlepszego" ale... jeśli ktoś zajrzy... i rozpozna pismo pomyśli, że zwariowałam! tak... w wymiarze ludzkim bycie dla siebie miłym i przyjaznym to istne szaleństwo!
  22. Dzięki :) Tak, z tym czasem czasem problemy ;) Również pozdrawiam
  23. @OloBolo :) dzięki
  24. @mosys ;) dzięki
  25. I po co się rozwodzić, jak winy jednakie, a przeznaczenie wiedzie razem wszędzie? :) Gorzki żart z mej strony ;). Sam seks, nawet jeśli doskonały, powtarzalny a nawet niespodziewany i nieobliczalny - to zbyt mało na trwałość... Fajnie to opisałeś.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...