Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Fajne :)
  2. to było kiedyś. teraz śluby i rozwody śluby i rozwody śluby i rozwody... pogrzeby? samotne...
  3. :) właśnie :) Dzięki i pa Dagmarko :)
  4. :) dokładnie to miałam na myśli :) W sumie... odchodzenie to też przychodzenie, taka relokacja :) Dzięki, pa :)
  5. Ta forma z powtórzeniami bardzo pasuje do opisu cierpienia, depresji, marazmu etc. bo stany te, choć ich świadomie nie chcemy powtarzają podświadomie swoją ' starą śpiewkę' ... Super wyszło Pozdrawiam :)
  6. :) Dzięki. Również pozdrawiam :)
  7. :) Dzięki. I również zdrówka
  8. Słodko :) ale i pikantnie...:) (choć gdzieniedznie też nuta goryczki ...) Zasób leksykalny - boski :)
  9. Ciekawe porównanie :) Dzięki
  10. RAZ a potem już tylko odchodzimy
  11. Hej :) wypadnięte - nie, bo rozłogi, póki co, mają jakieś centrum, ale rozumiem, że zastosowalam nieczytelny skrót :) Skorzystam z Twego rozczesywania :) No tak, droga tak wąska, że tylko jednoosobowa. Nie zmieści się tam nikt inny, ani mąż, ani brat, ani swat; żaden lekarz ani ksiądz. W dodatku jest to tylko jedna jedyna droga, co w gąszczu dróg stanowi problem wyboru. Dzięki za kmnt i również pozdrawiam :) @Anna_Sendor :) Dzięki
  12. Mocny przekaz. No i oryginalnie ukazany, co jeszcze wzmacnia.
  13. rozchodzę się w różnych kierunkach wiatr rozczesuje włosy tu i tam najpierw jestem coraz większa potem jestem coraz mniejsza zanikam bez głównej drogi
  14. @Sylwester_Lasota dzięki :)
  15. Ojej :) Uważam (w przeciwieństwie do przedmówcy ;)), że można w żartobliwy sposób oswajać straszne rzeczy. Tylko trzeba to umieć, ale Ty potrafisz :)
  16. Dwie pierwsze - ciężkie. Ale pasażerka czyni to wszystko lżejszym. Dla mężczyzny odpowiednia pasażerka to fundament życia. Ale jak się trafi nie taka to tylko balast ;) Fajne masz te puenty, naprawdę zaskakujące :)
  17. No właśnie :) taki paradoks :) Dzięki i również pozdrawiam :) Dzięki Dziękuję. (Póki co kochajmy żywe ciała :)) @Sennek :) dzięki
  18. :D
  19. jedni się go boją drudzy za nim szlochają są tacy co z niego szydzą i inni co się nim brzydzą tyle emocji... wobec braku emocji totalnego
  20. O klasie i nie tylko ;) Cierpliwość cnotą, w każdym rejestrze :)
  21. :) czasem się uda zachować stoicki spokój ;) Buźka i dzięki
  22. @Dag :) dziękuję
  23. Nie wiem, czy nie usunęłabym trzech ostatnich wersów... by nieco tchnęło optymizmem, ale może musi być tak jak jest...
  24. Super :)
  25. Fajna migawka:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...