Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Człowiek musi być przygotowany na wiele różnych miejsc i okoliczności :)
  2. :) Dzięki.
  3. iwonaroma

    polaryzacja

    :) ok.
  4. nie pomoże martwemu ciału ale pomoże tobie pomoże
  5. iwonaroma

    polaryzacja

    :)) Nie chcę zanadto zpoważniać mojego tekściku, jednak bieguny ziemskie pozostawiłabym w spokoju :) -oba pieruńsko zimne... :( jak też równik z powodu gorąca jest okropniasty.. :( Raczej chodzi o bieguny skrajności. Łatwiej nam zrozumieć walkę z nadmiarem (czy to kilogramów czy też ideologii, wiary (moherowe berety;) etc.), słabiej nam wychodzi zneutralizowanie niedoboru, bo czasem niedobór staje się synonimem czegoś dobrego (np.jestem skromny, jestem oszczędny, jestem ateistą, nie potrzebuję tego i owego). Zrzucanie polaru jest takim samym uzależnieniem jak jego zakładanie. Tylko stanie się neutralnym wobec skrajnych końców może nam dać równowagę. Żeby nie było, ja wciąż w drodze i nierzadko się waham ;) Dzięki :) żarty z kotkami zawsze miłe :) Nie okrakiem, broń Boże :);) żeby sobie bioder nie uszkodzić :) Olać skrajności, odciąć, wyrzucić no chyba, że się jeszcze musi/chce to czy tamto, to wiadomo. Dzięki ;) Houston, mamy problem ;) Dzięki za głos
  6. @Sylwester_Lasota :) dzięki
  7. Prawda. Teoretycznie łatwiej, gorzej na własnej skórze. Dzięki Zgadza się. Znam osoby, które nawet zmarłym nie potrafią wybaczyć, choć na początku łączyło ich wiele dobrego. Również zdrówka i dziękuję
  8. Przyciągnął mnie tytuł (czasem tak dokonuję wyboru, bo nie sposób czytać wszystkiego w tym zalewie :)) i nie żałuję. Jest klimat i kilka smaczków.
  9. iwonaroma

    polaryzacja

    ;)
  10. iwonaroma

    polaryzacja

    ;) :D Na pewno nie farmakologicznym, tylko bardziej neutralnym (tfu!) naturalnym, naturalnie :) @Jacek_K :) Dzięki. Pozdrawiam nienasennie :);)
  11. iwonaroma

    polaryzacja

    na jednym biegunie miś narzuca polar (bo zimnooooooo...) na drugim biegunie miś zrzuca polar (bo gorącooooooo...) nie bądź misiem bądź mężczyzną bez polaru a z polotem pośrodku
  12. Ok, już Ci dam spokój (ale nie napiszę 'święty' ;)) Również zdrówka
  13. Racja! :) Pewnie podświadomie chciałam, żeby to był Tischner A nie Piłsudski ;) ale fakty są takie jak przedstawiłaś. Dzięki za zwrócenie uwagi. Również pozdrawiam
  14. :D
  15. @OloBolo :) kłaniam się
  16. Też mam w d***e :) ale pewnie co innego ;), bo jak mawiał nieodżałowany ksiądz profesor J. Tischner "Prawda jest jak dupa, każdy ma swoją" :) Zdrówka
  17. @Leszczym :) dziękuję
  18. @Leszczym :) dzięki
  19. @Franek K Franku, nie buńczuczność? A może skromność? :) Że tylko proch? ;) Dla mnie to nieprzyzwoite, kiedy dorosły, inteligentny mężczyzna wciąga ludzi swoim talentem i urokiem w pochód prochowców. Zdrówka (do czasu prochu oczywiście ;))
  20. A ja się nie zgadzam :) Sprawnie, ładnie napisany ale buńczucznością podszyty. Amen.
  21. ?:) na roli pesymizmu wyrasta pogoda ducha i wtedy optymizm staje się twoim druhem Miłego:)
  22. W tym szaleństwie jest metoda ;)
  23. gdy ludzie łączą się w pary kochają potem ktoś zdradza ktoś się znudzi ktoś umiera trzeba to koniecznie połączyć z początkiem przeciąć zapętloną nić cierpienia
  24. :D
  25. :) Dzięki @Autsajderka :) dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...