Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Bardzo ładnie. Korale to piękny symbol. Zakończenie wiersza - super :)
  2. Ale miło :) Dzięki, również uśmiecham i pozdrawiam :))) Ręczniek z asygnatą widoczną i zrozumiałą :) Trudno jest haftować na grubych i nietypowych powierzchniach, ale ponoć można na wszystkim, co da się przekłuć igłą:) A igły są też wielkie i solidne :) Dziękuję ? (Ale nostalgiczny... piękny nowy/stary avatar:) Agatka :)) @Marek.zak1 :) dziękuję
  3. Czasem trzeba robić coś wbrew rodzicom, jeśli chce się zrealizować siebie. Obowiązkiem rodzica jest wy - chować, czyli przestać chować w odpowiednim momencie i dać dziecku wolną wolę. Niestety, wielu rodzicom wydaje się, że dla 'dobra' dziecka trzeba się wtrącać w jego życie do późnej starości :)
  4. wie jak dotykać tkaniny aksamitu i surowego lnu jak naprężać nici wełnę i atłasek ostrą lub tępą igłą wyszywa świat najcichszego piękna
  5. @Leszczym :) dzięki
  6. Płynie, lekko choć z cięższymi momentami, jak nie do końca rozpuszczona czekolada. 'Nieb' mi nie przeszkadza ale chyba 'żebrzę'?
  7. :) o, to to to właśnie
  8. Ciekawa analiza :) ? Dziękuję ?
  9. Mnie chodziło o przylaszczki hulaszczki
  10. A może spotkana przy lesie? ;)
  11. @Wędrowiec.1984 :) podziękowania
  12. @Anastazja Sokołowska :) dzięki
  13. Mądrze, nie ma potrzeby zmieniać przeszłości, lepiej zająć się przyszłością :) Z tymi kosztami... No tak, są, ale są przecież też profity. @M do K :) Dzięki
  14. Ładne zdjęcie... Właśnie. Dziękuję i również pozdrawiam. Dokładnie, nie ma tego złego... Czasem jednak ból i cierpienie są tak duże, że przysłaniają logiczne myślenie i nie pozwalają przypomnieć sobie tej konstatacji... Musi minąć czas, by przywróciło się rozsądne myślenie.
  15. Tak, ten ogrom możliwości bywa zakłócający...
  16. co mnie złego w życiu spotka natychmiast bym zawróciła ale w początku nie ma końca bez połączenia nie byłoby mnie takiej prawdziwej
  17. Dziennik mimo wszystko jest bardziej intymny (jesli nie piszemy go na sprzedaż :)), wiersze ciut cyzelujemy. Dzięki
  18. Miłego tygodnia :) :) Dzięki Oj tak :)
  19. :) miłego również
  20. Wiem Natalko co to sympatyczny atrament i że nie miałaś poza tym innych intencji- ja po prostu nie chciałam słowa 'sympatyczny' w tej miniaturce bez względu na znaczenie. Ale pomogłaś mi w przeredagowaniu - dziękuję :) Również miłego @dot. :) Dzięki
  21. :) Dzięki, również pozdrawiam No tak... Dzięki za serce @M do K :) dziękuję
  22. Pewnie często tak jest, ale bywa, że cisza w cierpieniu jest bardziej wymowna... Dziękuję ? :) @Natalka16 @Pi_ użycie słowa 'sympatyczny' nie bardzo mi pasi w tym kontekście, jednak dało pomysł, który zaraz wyedytuję. Dzięki, zdrówka
  23. piszę kiedy cierpię to co napisałam jest niezapisane
  24. :) Dzięki :) Nie z każdym da się sensownie pomilczeć, to prawda. Ale bywają też tacy, z którymi nawet zwyczajnie nie można pomilczeć, bo wciąż MUSZĄ mówić...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...