Ale miło :) Dzięki, również uśmiecham i pozdrawiam
:)))
Ręczniek z asygnatą widoczną i zrozumiałą :) Trudno jest haftować na grubych i nietypowych powierzchniach, ale ponoć można na wszystkim, co da się przekłuć igłą:) A igły są też wielkie i solidne :)
Dziękuję ?
(Ale nostalgiczny... piękny nowy/stary avatar:) Agatka :))
@Marek.zak1 :) dziękuję
Czasem trzeba robić coś wbrew rodzicom, jeśli chce się zrealizować siebie. Obowiązkiem rodzica jest wy - chować, czyli przestać chować w odpowiednim momencie i dać dziecku wolną wolę. Niestety, wielu rodzicom wydaje się, że dla 'dobra' dziecka trzeba się wtrącać w jego życie do późnej starości :)
Mądrze, nie ma potrzeby zmieniać przeszłości, lepiej zająć się przyszłością :)
Z tymi kosztami... No tak, są, ale są przecież też profity.
@M do K :) Dzięki
Ładne zdjęcie...
Właśnie. Dziękuję i również pozdrawiam.
Dokładnie, nie ma tego złego... Czasem jednak ból i cierpienie są tak duże, że przysłaniają logiczne myślenie i nie pozwalają przypomnieć sobie tej konstatacji... Musi minąć czas, by przywróciło się rozsądne myślenie.
Wiem Natalko co to sympatyczny atrament i że nie miałaś poza tym innych intencji- ja po prostu nie chciałam słowa 'sympatyczny' w tej miniaturce bez względu na znaczenie. Ale pomogłaś mi w przeredagowaniu - dziękuję :)
Również miłego
@dot. :) Dzięki
Pewnie często tak jest, ale bywa, że cisza w cierpieniu jest bardziej wymowna...
Dziękuję ?
:)
@Natalka16 @Pi_
użycie słowa 'sympatyczny' nie bardzo mi pasi w tym kontekście, jednak dało pomysł, który zaraz wyedytuję.
Dzięki, zdrówka
:) Dzięki :)
Nie z każdym da się sensownie pomilczeć, to prawda. Ale bywają też tacy, z którymi nawet zwyczajnie nie można pomilczeć, bo wciąż MUSZĄ mówić...