Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. iwonaroma

    Pianistka

    Rozpraszanie dobrze ujęte może być inspiracją :)
  2. iwonaroma

    Pianistka

    Nie wiem czy dobrze tak rozpraszać orkiestrę :) Z drugiej strony tak piękna kobieta ubrana w worek też mogłaby rozpraszać :) Cóż, mamy ciało, mamy i muzykę :)
  3. ? Dzięki :) Również pozdrawiam
  4. ;) niezłe zamieszanie ;)
  5. @Deonix_ :) dziękuję
  6. ? dziękuję ;) "Bo z kobietami nigdy nie wie się..." Dzięki Nie ma opcji, bym się na Ciebie gniewała za uwagi :) Marchwiożer? :) Genialne :) Hmmm... co do osłabiania czy ukrywania 'nie' w pewnych sytuacjach to uważam, że to ma sens. Np.podczas zabawy czy gry z dzieckiem warto czasem nie być zawsze pierwszym i silnym, by zabawa miała sens. Także w relacjach damsko- męskich nie trzeba ciągle walić pięścią w stół (nawet gdy ma się rację :)), pójście na kompromis czy ugodę podtrzymuję związek (choć wiadomo, że tak CAŁKIEM na głowę sobie wejść to nie wolno :) chyba, że żona ma czarny pas karate ;)) Natomiast w sprawach zasadniczych, wartości, priorytetów itd. - to NIE ma być bezapelacyjne! To nie ulega wątpliwości. I tutaj słaba perliczka może okazać się niedźwiedziem, oj może... Mówię Ci to ja, perliczka:);) która może nie być taka znów sprawna intelektualnie ale swoje wie :) Dzięki za uwagi i kmnt, również pozdrówki
  7. @Leszczym :) dzięki
  8. Prawda :) z rozjuszonym misiem (a zwłasza misiową ;)) bardzo trudno negocjować... Dzięki i również pozdrawiam @Jacek_K @huzarc @Natuskaa Podziękowania
  9. To prawda :) Dzięki i również pozdrawiam Zgadza się :) U mnie przyszła późno, ale ...z niedźwiedzim przytupem ;) Dzięki :D ;) Misia z podkówką? ;) Być może.. Dzięki:) :) Czasem trzeba poczekać, by odkryć to i owo :) Dzięki i również zdrówka Oj, ja czuję w Tobie Wielką Niedźwiedzicę :) Dzięki To prawda, życie- nasza uczitielka ... Dzięki, również zdrówka Miło :) dziękuję
  10. bywa malutkie prawie niewidoczne zerka filuternie zza rogu płoży się leniwie po ziemi wyleguje w chmurach faluje wśród fal buszuje na łące znika w gęstym lesie lecz jeśli się z nim zewrzesz wyrośnie na twojej drodze jak niedźwiedź zimą wybudzony z gawry
  11. Dzięki i również ? :) ? ;) Dzięki i pozdrawiam również
  12. Ponoć Swedenborgowi wyrosły trzecie zęby (taki był z niego silny mistyk), ale może to tylko plotka :) Też mi się podoba ten fragment, który zacytowala Sennek. W sumie.... o wszystkim można pisać ciekawie :)
  13. Bardzo podoba mi się tytuł, bo rzeczywiście, gdy staje się ufff- to od razu czujemy rozluźnienie, ulgę. To daje nam ufność :) Ta przezroczysta w kąciku oka też przynosi ulgę - jak już popłynie. Zdrówka
  14. :) Kropka jeszcze musi poczekać (żart :)) Nie ma wielkiej litery na początku, więc zrezygnowałam też z kropki. Przecinki są czasem konieczne, by treść się nie zlewała, zamazywała. Dziękuję
  15. Ojej :), mam nadzieję, że Cię nie wykończyłam tym moim wierszykiem, że tak długo nad nim pracowałaś. Bardzo dziękuję, wskazówki trafione. Choć lubię czasem powtórzenia, by coś zaakcentować, to może faktycznie czasem to nieuzasadnione. A więc do dzieła, czyli do ....edytowania :) Również pozdrawiam @huzarc :) dzięki
  16. :) każdy z nas inny, z różną drogą. Również pozdrawiam. @A-typowa-b :) dzięki
  17. Pomyślę, dzięki
  18. Dużo racji, bardzo dużo. Ale gdyby nie próbować, to nawet nie bylibyśmy ludźmi, tylko zwierzętami. Powolutku, pomalutku, drobinkami - może ktoś gdzieś kiedyś... A na ofiary każdy musi być przygotowany, nie ma wyjścia :) To porównanie do konika - świetne! Może być również konik szachowy - jeśli ktoś traktuje życie jak grę - a są też tacy. Pozdrowienia To widać valerio :)
  19. Beata, zwróć uwagę, że tam jest napisane - 'nie tylko radości' - więc radości też. Tak, dojrzewanie czasem utożsamiamy z poznawaniem/doświadczaniem więcej i i więcej. Owszem, tak jest, ale to tylko połowa procesu. Całe dzieciństwo i młodość rozszerzamy nasze poznanie/doświadczenie- później przychodzi czas na eliminowanie, ale nie w tym brzydkim sensie wyrzucania, tylko oddzielania tego, co dla nas istotne, a co już - nie. Również pozdrawiam Powinno powinno :) ale nie zawsze wychodzi ... Również pozdrawiam i dziękuję :) @Tarantella :) @Echo :) Podziękowania
  20. jako dziecko chłonęłam wszystko za dnia i w nocy każdą chwilę, kroplę, dźwięk obrazy, obrazy, obrazy przelewały się w moich oczach bo ten świat serwuje wszystko dojrzewanie nauczyło mnie eliminacji kręgami odporu w głąb, wzwyż i wszerz w głąb, wzwyż i wszerz w głąb... Sacrum ma specjalne miejsce malutkie, najmniejsze
  21. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    kocimiętka
  22. Obrazowo, nienachalnie. Mnie szczególnie ujęły te stopione klucze i nowatorsko zapisana trzecia strofa. Pozdrowienia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...