Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. :) Dzięki No tak, to 'tego' trochę wystaje, usunę. Natomiast 'zmilczenie' ciut sugeruje ukrywanie (tak jak przemilczenie), a to nie za bardzo. Zastanawiałam się jeszcze nad 'nie każdy ma coś do pomilczenia' (wówczas jest wyraźniejsza analogia do 'nie każdy na coś do powiedzenia') jak to widzisz? Dzięki, hej :)
  2. @Krystian :) dzięki
  3. Budzenie optymizmu w tym świecie sarkazmu i zwątpienia ... oto zadanie! Jestem za :)
  4. :D eko oko ;)
  5. i nie każdy chce nie słuchać a usłyszeć sens ciszy
  6. :)
  7. Świetny wiersz. Długo trzeba było na Ciebie czekać, ale długie czekanie przynosi nagrody :) Już wyżej Tetu pisała o podróży - niezwykła ta podróż. Ja jeszcze dodam o malarskości - te ognie, te bawełny, szmaragdowe zielenie, złotościbiałe, cegły, miedzie, błękity, czernie z kryształkami i popiół... Uczta dla wyobraźni. Zdrówka Deo
  8. :) :D ja też! Coś umykają mi gdzieś komenty, sorry za spóźnioną odpowiedź. Również zdrówka
  9. Pochopne ochy i achy wobec kultury francuskiej , bo jak widać Francuzi wiele uczyli się od Polaków (wspomniana kanalizacja ale też widelce :);) a i Francuzki szyku i kunsztu mogły i mogą uczyć się od Polek (także te Francuzki ze sławnego placu ;))
  10. Zawsze uważałam, że mężczyźni mają erotyczny stosunek do samochodów. A tu proszę, kolejna maszyna :) Super pomysł, lekko i przyjemnie się czyta
  11. @Leszczym @Michał_78 Podziękowania :))
  12. Wiersz przesympatyczny :) mimo perturbacji czkawkowych ;)
  13. Obejmowanie twarzy jak książkę - świetne. Oczywiście, jeśli to książka otwarta :) Super masz te spostrzeżenia lingwistyczne. Zdrówka ?
  14. Średniość to w sumie wszystko, było się na dole, na górze, tu i tam. Wie się to i owo :) Ja tam jestem za średniością. Zawsze bliżej jej do neutralności i... świętego spokoju :)
  15. Świetne. Podpisuję się.
  16. @huzarc :) dzięki
  17. iwonaroma

    Hate

    ;) smacznego
  18. iwonaroma

    Hate

    ate ate! i mnie chce zjeść ham ham! czy jestem szynką? no, trochę jestem :);) szynkę oddam niech żre na koniec serduszkiem moim udławi się
  19. iwonaroma

    polaryzacja

    @M do K :) dziękuję
  20. @M do K :) dzięki
  21. ranią najbardziej na granicy
  22. :) Tak, w górach na pewno :);) Pięknie z tymi wspomnieniami i prawdziwie jednak chodziło mi o coś bardziej namacalnego niż wspomnienia i występującego bezpośrednio po złym kroku :) Takie doświadczenie ad hoc:) Dzięki za obszerny kmnt i również zdrówka
  23. @huzarc :) dziękuję
  24. :) dzięki
  25. Bardzo mi się podoba - nietuzinkowe ujęcie tematu. Pzdr
×
×
  • Dodaj nową pozycję...