Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. :) ale czy ja napisałam, że był młody? :) Może był w sile wieku, w sile wieku też można być pięknym...:) :D zagadajka? Biorę to :) Mnie jest ciężko pisać wiersze - brak predyspozycji :(. Proza do końca to też nie jest :) W końcu różne formy były wymyślane, nie tylko poważne sonety ale też mniej poważne lepieje :) Co do tej obojętności to można ją potraktować... obojętnie ;) Dzięki i miłej niedzieli :) :))) właśnie, pretty pretty:) Co do tej piękności tylko kobiet to Janku jesteś prawdziwym dżentelmenem :) Również zdrówka Właśnie :) totalny brak profesjonalizmu. W końcu nie wie, co się kryje za... bladym makijażem ;) Dzięki i zdrówka ;) Valerio, Twoje myśli błądzą ;) Dzięki! :) Skorzystam z poprawek z wyjątkiem 'ani', bo 'nawet' wydaje mi się zbyt długie w tym miejscu. Również pozdrawiam
  2. :) Nie! To nie źle, to jest właśnie jej (miłości) siła, że potrafi przetrwać najgorsze. I ta uległość okazuje się mocą :) Mówi się, że miłość jest jak trawa. Wicher połamie drzewa a trawie nic się nie stanie :) Nawet zadeptana i zmrożona - odrodzi się :) To 'totalnie' przemyślę, ale chodziło mi o zaakcentowanie, że w całości potrafi być, przetrwać (bez uszczerbku), ale 'w całości' brzydko się rymuje z 'miłości'. Dzięki :) I również pozdrówka @Leszczym :) dziękuję
  3. piękny mężczyzna sprzedaje ziemniaki na moim osiedlowym bazarku nie wierzycie? :) naprawdę piękny błękitne spojrzenie okolone długimi rzęsami w dodatku miły, uprzejmy szczerze darzy uśmiechem przedziwne są ścieżki ludzkie ekskluzywny sklep drogeryjny goguś w markowym garniturze z krzywą miną patrzy analitycznie na mój znoszony płaszczyk i blady makijaż 'a pani czego (tu) szuka?' głupiec nie wie co to bogactwo nie sprzedam mu za żadne pieniądze ani jednego uśmiechu
  4. @M y o s o t i s dziękuję
  5. Oryginalne podejście do tematu owoc i jego reszta :)
  6. Egoizm w łóżku to najgorszy egoizm :) poza tym szybko się kończy, bo druga strona już po pierwszym razie ma dosyć ;)
  7. @Jacek_K @Radosław Podziękowania :)
  8. @Dzibi dzięki
  9. :) I jak mawiały nasze babcie: pogodzą ich cztery rogi kołdry. Dzięki ?
  10. @Nata_Kruk :) dzięki
  11. :) Tak, tak się niestety zdarza. Ale kumulację negatywnej energii potrafi też rozładować seks :) chociaż seks też bywa niebezpieczny, gdy dochodzi do nadużycia... Tak czy siak uważać trzeba, zgadzam się. Uważność zawsze w cenie, w jakiejkolwiek sytuacji. Dzięki
  12. kiedy osiąga zenit nagle odpuszcza i wszystko się rozładowuje wszystko z wyjątkiem miłości ona potrafi być totalnie w nadirze uległa
  13. Ciekawa propozycja, wykorzystam. Dzięki i również pozdrawiam :) :) ponoć nim się wyprostuje trochę zygzakuje ;) Dzięki i również zdrówka :) Tak, właśnie tak. Dzięki i również pozdrawiam:) @Leszczym :) podziękowania
  14. Fakt, listki wystarczą, nie ma co przesadnie zdrabniać. Dzięki, hej :)
  15. Bo 'najlepiej' wyżywa się na żywych. Żywemu się nie odpuszcza ;) Ale jak Marek wspomniał, są tacy co i martwym nie odpuszczają. Mus życia... co to za życie?
  16. @WiatrŚwietlny @A-typowa-b Dzięki :)
  17. Odnośnie podpisu pod wierszem. Wiem, że tak czasem się pisze, ale po co? Przecież na górze figuruje Twój nick więc po co jeszcze raz podpisywać? Wiadomo, kto napisał. Mnie to trochę wizualnie przeszkadza, ale jeśli uraziłam to przepraszam :) A wiersz nietuzinkowy.
  18. Tak to często wygląda.
  19. @Dzibi :) dziękuję
  20. @Sennek :) dzięki
  21. @Nata_Kruk :) dzięki Natko
  22. iwonaroma

    Charbrowo, 31.10.2021

    Bardzo ładne haiku. Zdjęcie - nostalgiczne, jakby tęskniące za tym kwitnieniem... :)
  23. Pięknie i wzruszająco. I prawdziwie! :)
  24. W sedno trafisz Dagmarko, jesteś niezwykle empatyczna i rozumiejąca. Dziękuję Iwonka pełna zalet ? ? :) Dzięki. Oczywiście, przyjąć trzeba, tylko wówczas można to zneutralizować, osiągnąć punkt równowagi i wyjść na prostą. Inaczej będzie szarpać bez końca... Ale... łatwo powiedzieć ;) trudniej zapanować nad emocjami, gdy szarpią jak dziki koń ;) Również pozdrawiam @A-typowa-b @huzarc @Norbert Podziękowania :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...