Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Ktoś z nas stoi na głowie, ale nie wiem kto :);) Po prostu, takie jest moje doświadczenie. Całe moje dzieciństwo i lata dziewczęce byłam straszną pesymistką ... no i ... odmieniło się wraz ze wzrostem ;)
  2. :) dzięki
  3. Nieważne nagrody, ważne, że się cieszył tym co robi. Dzięki temu i my ucieszeni :)
  4. Rzeczywiście - tu rytm i rym - przynosi ukojenie... Fajny wiersz Joasiu :)
  5. Lekkie i świeże - jak poranek :)
  6. :D :) ;)
  7. ;)
  8. :D Św.Augustyn zanim został świętym (czyli niepotrzebującym seksu) to przeszedł dłuuuuuugą drogę misjonarza :) i może niektóre kobitki nawrócił :)
  9. jest jak strzeliste drzewo wyrosło na silnych fundamentach głębokich i rozległych korzeniach mojego pesymizmu
  10. :) Dziękuję nieskrycie :) :) Dzięki (*Straszne Straszne:);)) :) właśnie :)) Dzięki :) Prawda prawda - nieodkrywczy :) :) jestem fanką Twoich komentów :) - Dzięki i miłego wieczoru :) @OloBolo @heks @WarszawiAnka @A-typowa-b @Marcin Krzysica @Somalija Kłaniam się i dziękuję :)
  11. @Dag Dagmarko :) dziękuję
  12. Ostatnie dwa wersy - świetne. A reszta? W Twoim dobrym stylu.
  13. w czeluściach i sklepieniach kości meandrach żył i neuronów za zasłoną płatów skóry za płaszczami mięśni jestem skryta w rubinowym puzderku kiedy się do niego przedrzesz i otworzysz sekretnym kluczykiem ujrzysz skarb lusterko a w nim siebiemnie
  14. :)) Spaść z Rycerza - żadna szkoda :) Gorzej z Pegaza... można się pokiereszować...;)
  15. :) Dzięki :) :) hej Renatko, dziękuję :) :) podziękowania :)
  16. Dziękuję :) Również pozdrawiam
  17. mam to w nosie mam to w d***e kiedy tak mówimy słusznie postrzegamy peryferie mam to na oku - siła koncentracji celu mam to w sercu - sedno
  18. @Leszczym :) dziękuję
  19. Właśnie, takie tajemnicze :) Również pozdrawiam
  20. Fajne, sensualne określenie myśli :) tak czy siak, nawet gdy są miłymi i cieplutkimi kłębuszkami - trzeba je zostawić poza... fakt. Pozdrówka
  21. ;) to fakt ? dzięki i pozdrówka ? :) żaden błąd, ktoś musi pozostać logiczny w tym irracjonalnym świecie :);) Z drugiej strony - udawanie idioty w idiotycznym świecie może okazać się ratunkiem ... W każdym bądź razie bycie idiotą logicznym to jest to :);) Dzięki
  22. @Gosława @Sylwester_Lasota @Sennek @Natuskaa @beta_b @Marcin Krzysica @A-typowa-b Dziękuję wszystkim :)
  23. :) Dzięki! Jacek już wyłuszczył o znaczeniu słowa 'zawierzenie' ale Twój trop jest też słuszny, bo zaufanie może być nie takie totalne natomiast zawierzenie - tak (jak w podanym przez Ciebie przykładzie). Często w głębokiej wierze zupełnie oddajemy się sami lub coś/kogoś w inne/lepsze/mądrzejsze/mocniejsze etc.etc. tzw. ręce. Intuicja może nie być tak do końca tylko nasza ale też częścią szerszego/wyższego planu. Również pozdrawiam Bardzo dziękuję :) i również zdrówka :) właśnie! Dziękuję Cieszę się bardzo z Twojej opinii :) Dzięki:)
  24. 'Baby' biorą odwet ;) Ale czasem w Babie więcej chłopa niż w kobiecie, taki babochłop ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...