Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Bo ciało.... to za mało :)
  2. @M do K :) Dzięki
  3. :) Również ciepło pozdrawiam
  4. ?:) że pistolet lepszy? Bo już się pogubiłam ;)
  5. :) wiadomo. Ale wiesz co, zmienię, bo faktycznie nie chodzi przecież o zabicie czytelnika lecz by go trochę pojątrzyć ;) Dzięki, również pozdrawiam
  6. Nie nie :) cały urok w tym snuciu :) Poza tym niegłupie supełki Dobranocka?
  7. Pojechane, ale fajne :)
  8. ;) D że taki ideał? :) :) Dzięki Źle? Dla mnie to brzmi bardzo dobrze :))) Perfekcjonizm to udręka, zarówno dla nadawcy jak i odbiorcy. Z drugiej strony nie lubię olewactwa, niechlujności i celowego wprowadzania rozpierduchy (są w tym również 'mistrzowie'). Kto jest sobą nie ma problemu z lewą i prawą stroną :) Dzięki i również zdrówka Deo :) @Zobie :) dziękuję
  9. @Leszczym :) podziękowanko
  10. gdzieś na obrzeżach zawsze ma drobniutke niedoskonałości dzięki nim żyje I wciąż wzrasta ideał jest martwy nic się z niego nie urodzi oprócz kopii
  11. Dzięki Dobra Duszyczko :) Fajne z tym kolibrem
  12. ... Nie chciałabym generalizować, bo przecież i od obcego za rogiem można dostać nożem jednak pomoc obcych bywa naprawdę bezinteresowna. Bliscy bywają kochani i oddani, ale czy tak wielu? (pytanie retoryczne). Również zdrówka Iwonko ;) mamy mamy, ale czy zawsze używamy? ;) :) Dzięki @Leszczym :) Dzięki
  13. :) Dzięki @Ikszudawd :) dziękuję
  14. powierzchownie w sposób oślizgły czy muskając? w samo sedno promykiem słońca czy igłą?
  15. Smutna prawda. Dzięki o również pozdrawiam @Lidia Maria Concertina @Autsajderka Podziękowania :)
  16. 'zrobić z niczego' - otóż to
  17. obce mogą uratować ci życie gdzieś za rogiem, gdzieś na ulicy bliscy zabijają w centrum w mieszkaniu gdzie mieszkasz gdzie nie ma dystansu lub jest tylko niewielki taki na pstryk
  18. :) Bardzo dziękuję @Andrzej_Wojnowski :) podziękowania
  19. ;) mogłabyś bajki pisać
  20. Miałeś zabrać się nie za karty, tylko za pisanie powieści :) Stąd te czyste A4 ;)
  21. Ale masz fantazję ;)
  22. Tata wiedział jak dać Ci na imię, teatr i poezja to światy przenikające się... Czasem piszę w pierwszej osobie czasem nie. Tutaj bardziej ogólnie. Hafciarki tworzą raczej anonimowo bądź znane są tylko w wąskim gronie. Przy wyszywaniu potrzebny jest spokój, prawie święty;) Dziękuję i również pozdrawiam :) Dzięki. No cóż, nie wszystko dla wszystkich (przynajmniej na razie ;)). Ja np.nie mogę szyć na maszynie, maszyna doprowadza mnie do pasji! :) Ale ładnie... :) @huzarc :) dzięki za docenienie babskiej robótki ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...