-
Postów
13 919 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
44
Treść opublikowana przez iwonaroma
-
Tak. Również pozdrawiam i dziękuję Właśnie, człowiek jest tylko człowiekiem. Nie można żądać, żeby non stop był dobry, fajny etc. Z drugiej strony można oczekiwać, że np.tyran czy morderca na starość skruszeje, albo przynajmniej, że kiedyś przez chwilę był miłym dzieckiem. Dzięki
-
:) Tak, zmienność innej osoby nie powinna zakłócać naszej stałości. Korzystnie mieć osłonę taką, by nie przepuszczać cudzych złych nastrojów (co nie oznacza obojętności, a jedynie serdeczny dystans) a pobierać np. uśmiechy i przyjazne spojrzenia. Kumuluje się wówczas dobrostan. Dzięki :) :) Dzięki @Klip :) podziękowania
-
Poetyckie Disco Polo
iwonaroma odpowiedział(a) na [email protected] utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Super :) Nie cierpię disco polo, ale odnajduję się w tym wierszu :);) -
Może i głupia ta poezja, ale na fantazji/marzeniu można pofrunąć. Proza rzeczywiście bliżej poziomu ziemi. Póki co, trzymamy się poziomu :);)
-
;) Fakt, ujęłam w wierszyku kobiety. Im trudniej zachować stałość (a to cykle menstruacyjne, a to wpływy księżyca...). Choć mężczyźni też bywają niestali... Bo przecież nie są ze stali? :) ;) Dzięki i również pozdrawiam :) Dzięki Dziękuję :) @Natuskaa @Łukasz Jasiński Dzięki
-
... Samo słowo 'śmierć' budzi niepokój a cóż dopiero realność. Wszyscy musimy się z tym uporać. Pozdrówka
-
Ja też:) Razem z konwaliami oszałamiają majem :) Hej Natko
-
ale ale jakie ffffale --- Super :)
-
Trzeba wybierać, co nas dotyka, a co nie, żeby nas nie zatkało. A wybór jest, w przypadku człowieka, możliwy.
-
501® Orginal
iwonaroma odpowiedział(a) na Czarek Płatak utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Tak, puenta powala :) -
dozorczyni w moim bloku zawsze miła i uśmiechnięta dziś miała obce, obojętne spojrzenie pani w sklepie przy kasie zawsze poważna i oschła dziś promiennie się do mnie uśmiechnęła świat zawsze dąży do równowagi łamiąc przy tym słowo 'zawsze' nie myśl że jesteś jaki jesteś
-
:)
-
@WarszawiAnka :) Dzięki Aniu
-
Makabreska (18+)
iwonaroma odpowiedział(a) na OloBolo utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Wielkie emocje... mogą zdarzyć się wielkie manowce... Super opisane -
straciłem wiarę
iwonaroma odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Wiara na zewnątrz zgubna :( Chwyć to ziarnko gorczycy i zasadź je w sobie :) Nie ma innego ratunku. Zdrówka P.s. Nota bene jaka zbieżność goryczy z gorczycą... Od goryczy zaczynamy. -
:) wróbelki są szczególnie radosne. Dzięki
-
Oby oby. Dzięki i również pozdrawiam.
-
:) to nie tylko o mojej, ale ogólnie :) Dzięki
-
brudzą się rzeczy ciało gnije umysł przepełniony materia się rozpada a dusza coraz czystsza! świeższa :) przestronna... i scalona.
-
:) Dzięki Również pozdrowienia
-
Scenki z życia - Ż a l k a
iwonaroma odpowiedział(a) na Nata_Kruk utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
B.obrazowo :) -
Genialne :) Iga to świetna dziewczyna, nie tylko na polu sportowym. Jak dojrzale się wypowiada (w tak młodym wieku!), i jaka stanowcza w poglądach - ta jej niebiesko-żółta wstążeczka przypięta do końca, gdy inni już pozdejmowali, nabrali wody w usta, zapomnieli. Zdrówka
-
Piękne zdjęcie
-
:) dziękuję, również pozdrawiam Cieszę się :) Dzięki Dzięki! Również pozdrawiam ... Myślę, prze przy odpowiedniej dozie cierpienia wiara łatwiej kiełkuje. Dzięki :) @Leszczym @słone paluszki Dziękuję :)
-
:) Dzięki, również zdrówka :) Dziękuję @Leszczym :)