Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Piękne :)
  2. :) Dziękuję
  3. iwonaroma

    O OBIBOKU

    W Teksasie tak mają że się obijają :)
  4. :) Właśnie :) lepiej udawać głupiego niż mieć za rozmówcę aroganta tego :) Dzięki @katarsis @Leszczym Podziękowania :)
  5. Prawdziwa puenta :) Miało być 'ot takie nic' ?
  6. iwonaroma

    senność

    B.fajne
  7. @Krzysztof2022 dzięki
  8. ;) Dzięki
  9. można czerpać błoto można czerpać złoto nieważne ważne by urodził się owoc pokonując ziarno i kwiat
  10. :) Jasne. Dobre Słowo nigdy nie jest szyderstwem. Natomiast zastanawiam się, jak powinno zachować się Dobre Słowo spotykając się z szyderstwem. Może właśnie odizolować się? (na siedem spustów). Tj.nie jak powinno, tylko jak chce :) bo Dobre Słowo ma wolną wolę. Szyderstwo również ma wolną wolę (dlatego w ogóle może zaistnieć:)), ale oczywiście tylko do czasu, kiedy zostanie ukrócone. Dzięki i również zdrówka
  11. przy nadużyciu konsternacja rozbawienie obojętność odrzucenie najgorzej z szyderstwem łapie Dobre Słowo za język i rozciągaaaaaaaa do suchej nitki potrzebne dogłębne wejrzenie i zamknięcie Dobrego Słowa na siedem spustów (to nie skąpstwo to współczucie)
  12. Violetto, od dawna zastanawiam się, czy Ty nie jesteś aby 50-letnim mężczyzną... Jeśli jednak jesteś młodą kobietą - to bardzo przepraszam :)
  13. :) ... Przemysław Gintrowski... Tak, bywają wykonawcy wyjątkowi, mnie ciary po plecach przechodzą gdy słucham Demarczyk... Dzięki za kmnt Dzięki! :) :) Dziękuję :) :) Dziękuję i również zdrówka serdeczne Super cytat! Dzięki :) @Natuskaa @Radosław Podziękowania :)
  14. Duszko :) Z nieba mi spadłaś z tą podpowiedzią - bardzo mi się podoba :) Zaraz zmieniam. Dzięki! (Śmielej, śmielej Aniele...)
  15. Świetny wiersz.
  16. śpiewanej jak też z emfazą deklamowanej mówiona zwyczajnie - wieje prozą szeptana - jakby zawstydzona w ciszy w ciszy podziwiam frazy i strofy w ciszy w ciszy lgnę do tajemnicy w ciszy widzę sens rozrasta się w wierszu
  17. Dzięki. Choć po czasie nie jestem za bardzo zadowolona z tej miniatury - na końcu 'trochę' jednak patosu...
  18. Ładnie wyrażona tęsknota, delikatnie.
  19. ;)
  20. ;) Jednemu się podobają, drugiemu nie... :( Chyba mnie upał dopadł i może czas na przerwę... Dzięki! ;) Dzięki i również pozdrawiam
  21. Dałam plamę ... bo nawet jeśli Herbert od razu nierozpoznany, to przecież Ikar! :) Również pozdrowienia
  22. :) Prawda! Dzięki i zdrówka również
  23. Podoba mi się określenie - małżonka. Może trochę staroświeckie ale jakże wymowne (małża - chroniąca i skrywająca perłę w środku). Żona to tak trochę zwyczajnie :) Co do wymowy wiersza - im bliżej tym bliżej :)
  24. Fajnie ukazana nienawiść do życia- lotu. Ale dlaczego Woskowy? Gdyby Wojskowy :), a w dodatku rosyjski, to bym zrozumiała :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...