Też mam taką nadzieję :)
Również serdecznie
Rytuały niekiedy ratują życie :)
Wczorajszy wieczór nie był spokojny, ale dzisiaj już tak :)
Kto czeka, ten się doczeka ;)
Dzięki
Hmmm... czasem postawa bierności w oczekiwaniu jest sensowna (jeśli doświadczamy tego i owego :)) jednak gdy jest to pasmo samego złego warto wykazać postawę aktywną i nie poddawać się.
Za piękne życzenia bardzo dziękuję. Również zdrówka
@Sweet Francis dzięki
Może być brzydki. Może być nawet paskudny. Może być nawet biedny :);)
Byle kochał...
Myślę, że kobiety są zmęczone męskimi ideałami, jednakowoż doskonale obojętnymi.
Myślę też, że bycie na pierwszym planie to jednak dla kobiety sprawa drugorzędna :)
nieważne ile ma lat
i jaka jest
zawsze może cieszyć się grą
zawodniczka
musi być
młoda silna ambitna
zorientowana na cel
czekam
aż zejdę
z boiska
zasiądę na trybunie
i tylko będę
kibicować życiu
...
Każdy indywidualnie musi przez to przejść.
:) Dzięki za docenienie części :)
Również zdrówka ?
:) Też :)
Rosjanie mają wspaniałą kulturę lecz ponurych władców. Ten konflikt nie jest zażegnany :(
@Pani. @dot.
Dzięki