Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Dziękuję :) ? Celowo :) wg mnie można mieszać rymy z białym, choć rzeczywiście czasem to jest dziwne ;) Coś wykorzystam z Twojej podpowiedzi, również pozdrawiam :) @Marek.zak1 @JWF Dzięki :)
  2. Skrypt zachowań jest wymowny.
  3. rwą mnie na strzępy minuty godziny i ich odstępy a ja pragnę falowania nieprzerwanie na nieskończonej
  4. Dobre :)
  5. Prawda, dzięki Renatko Właśnie. Pewnych spraw nie da się tak ot zwyczajnie zwykłym mydłem potraktować. Zdrówka Iwonko i dziękuję. . :) raczej nie, to byłoby zbyt wprost nawiązanie. A i tak jest chyba czytelne. Dzięki :) @Marek.zak1 podziękowania
  6. @Gosława @Czarek Płatak :)) Dzięki
  7. @Leszczym :)
  8. Dla mnie - świetny. Pozdrowienia
  9. narozrabiał a potem tylko umył ręce i myślał, że to wystarczy by być całym czystym
  10. ;) Dzięki i również zdrówka :) niech ? Dzięki Dzięki Justyna ? :) Tak, nazywać to co nazwane, ale wciąż w nowy sposób :) Dzięki ;) Dzięki Leszczymku @Dared @sisy89 @JWF @Phuruchiko Dziękuję :)
  11. moje słowa są stare wszystkich słowa są stare a jednak... poruszone, ożywione, odmłodzone tańczą z nami a muzyka wiersza w tle
  12. Właśnie! Właściwa góra. Bo może okazać się, że trud drogi był nadaremny. Ale może nie nadaremny, tylko był nauką bądź nauczką. Z góry to widać, co właściwe. Dzięki
  13. ;) malarz i śmietniczka :) malarz ma pędzel ;) a śmietniczka kubełek ;) Ale to jest szlifierka! Po ostrych i ścinających komentarzach da się odczuć ...
  14. iwonaroma

    skwar

    Chyba zbyt wprost :) ale to skwar... ;)
  15. iwonaroma

    upał

    Ładnie oddane
  16. Tak, bywa nielekko... Dzięki :) Dzięki Justyna :) Gdy niespełnienie jest rzeczywiste trzeba je wypełnić, lecz gdy wydumane... trzeba coś zmienić nie w bucie ale w swej głowie :) Dzięki i zdrówka też @Cor-et-anima dziękuję
  17. @Sweet Francis :) Dzięki
  18. Maleńkie dobro jest jak zaczyn, drożdże :) W odpowiednich warunkach wyrasta spektakularnie :) Może 'jego' zbędne? Pozdrowienia
  19. uwiera jak kamyk w bucie nie da się z nim iść lekko i radośnie na drugą stronę góry
  20. @A-typowa-b :) dziękuję
  21. :) Dzięki i również zdrówka Tak. Trzeba doświadczać porażek i nie poddawać się! Również pozdrowienia Właśnie! Tyle ile trzeba, po cóż więcej? To się przekłada również na inne dziedziny życia, nie trzeba forsować, wystarczy tyle ile potrzeba:) Dzięki i również pozdrawiam Cześć Justyna! Miło Cię widzieć :) Dzięki i również pozdrawiam @Sylwester_Lasota @Leszczym @Radosław Dzięki :)
  22. rzucił młotem na kilometr świat straciłby sens. Potrzebujemy rozwoju. Bez niego cel byłby dziwny niezrozumiały wręcz śmieszny. Pozbawiony wysiłku, cierpienia ale i radości drogi.
  23. :);) wypełnianie ważnych wniosków wymaga skrupulatnego planowania :) To prawda, mgnienie wszędzie się może wcisnąć :) I dobrze! Dzięki :) ;) ale tylko podobno... Dzięki :) :) Koncert - jako datę - trzeba zaplanować, ale potem... co się dzieje... żywa poezja :) Dzięki :) ? Dziękuję @Sweet Francis :) Dzięki
  24. :) W sumie... przeczytałam w 1 osobie i ... pasuje do - swoje :) Zmienię, dzięki i również zdrówka
  25. teraz będziemy się bawić a teraz odpoczywać teraz będziemy pracować a teraz oglądać tv takie planowanie 'teraz' jest trochę brzydkie uwięzione w klatce czasu w takim 'teraz' poezja nie chce gościć bo jak zaplanować mgnienie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...