Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. @Czarek Płatak :) dzięki
  2. iwonaroma

    stara

    Janem mnie zwabiłeś :)
  3. Uwielbiam Szekspira :) Gdyby żył, kochałabym go na zabój :);)
  4. :);)
  5. @Pani. dzięki
  6. :) Nie urażam się. Żartowałam. W pisaniu nie widać mimiki, stąd czasem drobne nieporozumienia :) Pozdrówka
  7. @WiechuJK @samm Podziękowania TAK! :)
  8. Dla mnie zrozumiałe, dzięki. ;) ? :)) Dzięki! Janku:) Rozpracowałeś to tak jak trzeba :) Zdrówka również ;) Nie możesz tego ode mnie oczekiwać. Piszę cudnie tylko wyjątkowo, przez głęboki przypadek :) Dzięki
  9. @Natuskaa :) dzięki
  10. Ślicznie napisane, zgrabnie, z polotem, aż szkoda, że zginie... głęboko pod ziemią... ;)
  11. iwonaroma

    W teatrze

    Dobre :)
  12. Coś jest na rzeczy z tą miłością i schrupaniem :)
  13. :) Dzięki. Również pozdrawiam. O jak miło :) Dzięki i również zdrówka ;) taki ... przederotyk ;) Dzięki :) Dzięki. Też pozdrawiam. Racja, naniosę poprawki, tylko 'co' zamienię w 'cóż' co by zachować ukazanie pewnej bezradności. Dzięki! Również zdrowotne :) Dziękuję @Marek.zak1 @anima_corpus @Leszczym @dot. @sisy89 @Valanthil @Pani. Podziękowania :)
  14. ;) odnoszę się do przedostatniego wersu i Twojej nadziei, że sprostasz. Potwierdzam!
  15. prostasz prostasz :) (czas teraźniejszy od 'sprostasz' ? - trzeba by polonistki zapytać ;))
  16. bo nie wypada bo o czym tu mówić bo to głupie bo niebezpieczne bo mowa trawa cóż mam powiedzieć kiedy patrzę w oczy twoje nie bieskie nie mówię bo mnie za mu ro wa ło i nie da się wy ar ty ku ło wać boskiego
  17. Z jajem ;)
  18. :) To dobre miejsce. Wypełnia, łączy, choć z pozoru tak nie wygląda. Ale tylko z pozoru. @Krzysztof2022 dzięki
  19. iwonaroma

    Państwa jak psy

    :)
  20. @Anna_Sendor podziękowania dla Ani
  21. @Marek.zak1 również dzięki
  22. iwonaroma

    O CZARACH

    Puenta czarująca... :) i prawdziwa!
  23. A ja podziwiam Twoje poetyckie komentarze :) Dzięki i również zdrówka :) Dzięki ? @A-typowa-b @Leszczym podziękowania
×
×
  • Dodaj nową pozycję...