Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Super z tymi powiedzeniami wplecionymi, daje do myślenia. Co do komentarzy pod wierszem to... gdyby 'siła złego na jednego' przeważyła - życia by nie było. A jest. Oczywiście powierzchowne, jednostkowe życia znikają, ale to też dotyczy złych ludzi. Śpieszą się w niszczeniu, gdyż wiedzą (świadomie czy podświadomie), że ich koniec bliski.
  2. :) Mówisz - masz :) Faktycznie tytuł zmienię, bo może zbyt udziwniony.. Dzięki za uwagi :) Również pozdrawiam :D fakt :) Chociaż popływać w wielkiej misie niektórzy lubią :) A niektórzy nurkują głębiej, nawet do dna ;) Dzięki i również zdrówka :) Dzięki Waldku i też pozdrawiam @Śniący dziękuję
  3. Podróże naprawdę kształcą :) Też bardzo ni się podobają te pety, które udają niedokończone myśli, i - powietrze w szkle. Końcówka zniewalająca :) Pozdrówka
  4. Mężczyźni to lubią patrzeć, jak kobieta pracuje :);) Fajnie opisane. tylku - tyłku
  5. :) Dokładnie tak jest, nie tylko tutaj :);) Właściwe większość z nas to takie 'pomieszanie' właściwości misy i góry choć zdarzają typy jednorodne. Dzięki i również zdrówka! ;) ciekawe porównanie z tymi babkami z piasku. Dzięki :) @Marek.zak1 @Łukasz Jasiński Podziękowania
  6. jeśli masz kształt misy będą tam wrzucać wszystko co dobre i co złe a ty to przyjmiesz aż cię wypełnią jeśli masz kształt góry nikt cię nie dotknie spłyną łzy i łakocie jednak trzeba dokonać wypełnienia od środka bo będąc pustym zawalisz się pełna misa wypełniona góra złączone w doskonały kształt
  7. :) Chęć nieingerencji jest spoko. Bywa, że ktoś patrzy wprost ale jednak agresywnie. Różne są spojrzenia ;) Natomiast nieśmiałość to forma przejściowa :) Dzięki :) ? Dziękuję
  8. @Leszczym :) dziękuję
  9. Świetne.
  10. :) Wydaje mi się, że za mało patrzymy w same oczy, przyglądamy się mimice (na czym korzystają ludzie wschodu :)) a także spoglądamy na dalsze atrybuty typu sylwetka, ubiór, otoczenie... To może być złudne, bo mimiką bądź jej brakiem, wyuczoną postawą tudzież ubiorem i tym co posiadamy możemy przykryć i zmanipulować to, co naprawdę w nas siedzi, a co widać w oczach ... Dzięki i również zdrówka Dzięki! :) Również Cię pozdrawiam :) Genialna jest ta scena:) Zagrana przez wszystkich aktorów po mistrzowsku ? Grzesiu, cudne :) Dzięki i również pozdrawiam. @Sennek @Rolek podziękowania
  11. natychmiast odwraca wzrok przecież nie wie co te oczy, które patrzą na niego mogą
  12. Bardzo mi się podoba. Poetyckie a z sensem. Pozdrowienia
  13. iwonaroma

    Tajemnica Igi

    Świetna dziewczyna ta Iga z Raszyna :) W drugim wersie może inwersja: 'w tenisa gra jak maszyna' Pozdrowienia
  14. @Michał_78 :) Dzięki
  15. :) W sumie - prawda :). Seks jest bazą, na której może narodzić się silna, niezwyciężona miłość. (aczkolwiek nie musi i wówczas seks pozostaje samotny i sromotny...) Z drugiej strony miłość bez podstawy krucha jest...
  16. Waldku, mocne, na wskroś. Pozdrawiam
  17. pobrała materię nie wydała produktu nie bądź maszyną nie oszukuj
  18. iwonaroma

    Państwa jak psy

    @anima_corpus :) dzięki
  19. Może 'jednak' zamienić na 'lecz'? Trochę skróciłby się wers i upłynnił. Potrzebne są takie wiersze. Pozdrowienia
  20. ;) dla niektórych 'Ja' to adekwatne :) Dzięki @OloBolo :) Dzięki
  21. Fajny tytuł :) Staranność w doborze słów - sprzyja znaczeniom. Pozdrowienia ?
  22. Świetne :)
  23. to za mało żeby się stało
×
×
  • Dodaj nową pozycję...