Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Stary_Kredens

Użytkownicy
  • Postów

    3 303
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Treść opublikowana przez Stary_Kredens

  1. tak troche koledowo, wybacz brak znakow, nawet mi sie nuci do ktorejs Preissnera, lubie taka poezje ninachalna , wyposrodkowana, dobra z zostawionym miejscem dla czytelnika kredens pozdrawia
  2. duchowo to bardzo wiele , no i te okolicznosci przyrody to piekne , chociaz pewnie trudne kredens pozdrawia
  3. sczesliwy z Ciebie czlowiek , Chwala Bogu a ja lubie wrony tez czytaj z kropka nie mam tu znakow diakrytycznych
  4. ano pamietajmy tylko sie nie zapamietujmy
  5. dobre bo proste o nieprostym
  6. my? to tez ja? - no nie wiem
  7. moja filozofia szczescia - byc szczesliwa sama ze soba? no to podstawa a potem...
  8. czytam i czytam i nie wiem czego sie uczepic , chyba nie moja wrazliwosc - nie uczepia sie by poprawic wlasne ego- a kto uczepia sie inaczej? Ty moze? to do zastanowienia reszty nie kumam
  9. a mnie sie podoba bardzo w calosci
  10. dzięki , życie w ogóle daje do myślenia, relacje między ludźmi, w tym moje, na różnych poziomach, niestety czasem tak trudno pokonać pychę pozdrawiam kredens
  11. właśnie to ja tak się nad sobą zastanawiam pozdrawiam kredens
  12. troche to zgrane- ~ ten w lustrze to niestety ja - Obywatel G.C. pozdrawiam kredens
  13. racja , racja , ja tez tak mam pozdrawiam kredens a tak w ogole to dobrze piszesz podoba mi sie
  14. gmeranie w pamięci możesz pozwolić sobie na dekadencję w cieple nad pełną miską pielęgnować urazę bo to łatwiejsze od przebaczenia może gdyby do dupy dobrał ci się ziąb i głód i ból wszystko zbladłoby zmalało do łupiny orzecha bez jądra przepadło teraz trzeba walczyć tylko o życie czasem głupocie trzeba pomóc czasem i to nie pomoże pycha silniejsza jest gdy miłości brak ps. przepraszam ze bez znaków diakrytycznych , jutro to poprawię chciałam go już umieścić ależ jest tych znaków w polskim języku , nawet z tego sobie nie zdawałam sprawy , jaki jest skomplikowany poprawiłam
  15. pozdrawiam i dzieki za komentarz kredens
  16. niestety nie wiem jak sie nazywa dzieki za czytanie pozdrawiam kredens
  17. oj przytulalo sie przytulalo pozdrawiam kredens
  18. pierwsza mysl zawsze najlepsza, chyba ze nie pozdrawiam kredens
  19. pozdrawiam kredens dzieki za odwiedziny
  20. w moim domu zakwitł najstarszy kwiat wróży srogą zimę mnie inną przypomina byłam szczęśliwa odcięta od świata przy świeczce z synkiem na kolanach bajki czytalam pierwsze słowa mama mama mama dziś daleko za dziesiątą górą za dziesiątą rzeką het het
  21. w tytule powtórzenie bardzoś oszczędna w słowach ale dynamika uchwycona pozdrawiam Kredens
  22. jak tu milo z tymi komentarzami , mili z Was ludzie, a swiat jak to swiat piekny jest i chyba bedzie a ludzie jak pisal poeta coraz wiecej o czlowieka coraz trudniej , a moze nie pozdrawiam kredens
  23. witaj prawie rowiesniku, a ja czasem mysle ze nauczylam sie za duzo, chcialabym wiele wymazac i zaczac od nowa, ale lepiej, zawsze jednak w okolicznosciach przyrody pozdrawiam kredens
  24. fajne tylko ta kobyla mi zgrzyta pozdrawiam kredens
  25. zmien Ty pozdrawiam kredens
×
×
  • Dodaj nową pozycję...