Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Stary_Kredens

Użytkownicy
  • Postów

    3 303
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Treść opublikowana przez Stary_Kredens

  1. przejmujące, ostatnie trzy wersy troche dla mnie niejasne , i ten przydział jakoś dziwnie brzmi - jak przydział kartek na mięso , albo wczasów, albo mieszkania z czasów PRL pozdrawiam Kredens
  2. Tego typu konstrukcje słowno - myślowe , że sie tak wyrażę , dają z reguły duże pole dla interpretacji , w w zalezności od wrazliwości czytelnika. Dziekuje za podpowiedź kredens
  3. A może masz rację , nie pomyślałam , czasem dla zrozumienia potrzebna nam wrażliwość innych , dzięki pozdrawiam Kredens
  4. W sumie te rady nie są złe i do końca nie rozumiem z czego wynika Twoja frustracja , ale ostanie zdanie brzmi bardzo tragicznie więc to chyba nie jest egzaltacja , ale trudne życiowe doświadczenie, przy którym blado wypadają takie rady. Również wszystkiego dobrego pozdrawiam Kredens
  5. No cóż , typowy toksyczny związek. Polecam psychoterapeutę . Na you tubie mozna znaleźć takie programy. Co do wiersza to słabiutki w wyrazie i w tropach literackich , ale to oczywiście tylko moje zdanie pozdrawiam Kredens
  6. o jak u Morsztyna , barokowo pozdrawiam Kredens
  7. moim zdaniem trochę to zagmatwane- włosy jej i sztuczne nici, co jest głaskane i poniżone? włosy czy te włókna bo wychodzi z z tekstu , że te sztuczne , ale tytuł Jej włosy. Najlepsza 3 zwrotka i to na tyle pozdrawiam Kredens
  8. Jakieś przesłanie chciałaś światu przekazać ale uczynilas to tak mogliście mieszając różne wątki i Charon i Pegaz i Anioł, których rola tu jest niejasna biorąc pod uwagę ich znaczenie mitologiczne , jednym słowem niezły moim zdaniem galimatias .a że ruda .no to chyba fajnie, czy może nie ? I stad to te niezbyt dobre uczucia.czasem można mieć niezbyt dobre doświadczenia z tym kolorem wlosow, bo ludzie są jacy są, ale ja uważam że są piekne (Tycjan zresztą tez) pozdrawiam Kredens
  9. Dzięki, podrapie pozdrawiam
  10. Racja poprawiam i pozdrawiam
  11. Same plusy tylko czasem taki malutki tyciuski minusik kredens pozdrawia
  12. Czyżby Urodziny? W takim razie wszystkiego najlepszego najlepszego najlepszego. Tak trzymaj i pisz .bo piszesz cudnie kredens pozdrawia
  13. Jeszcze nie zaśpiewali a już gorzko kredens pozdrawia
  14. To o zapomnianych babciach. Gorzki jak na ich dzień. Na szczęście nie wszyscy zapominają. Dla tych zapomnianych i dla tych które pomimo wieku babcia mi nie są - ten wiersz pozdrawiam kredens
  15. Tak mowa jest srebrem a milczenie złotem. Dobrze napisane z psia inspiracją pozdrawiam kredens
  16. Kubuś, ale już tak był nazwany
  17. Tak , bardzo szczęśliwy i poza gryziem kapci, jak na razie, grzeczny - dobrej nocy
  18. a mówią ,że chcieć to móc - no ludzie różne rzeczy mówią , ale są przecież - cholerne budziki fajny wiersz , podoba się pozdrawiam Kredens
  19. to dośc zagadkowe skojarzenie z tą ostatnia iskrą mi sie kojarzyz zbólem , cierpieniem w samotności pośród nocy , kiedy to czuje się bicie właśnego serca pozdrawiam Kredens
  20. nie mam zastrzeżeń choć do mnie ma ten i tamten i nawet ta za to i tamto za to co było czego nie było za moją głupią naiwną miłość za śmiech i za spojrzenie za kwiaty i za kamienie nie mam zastrzeżeń wszystko przyjmuję wrzucam na klatę dlaczego? chętnie to wytłumaczę nieczęsto ale czasem tak bywa nie mniej ni więcej ale znowu jestem szczęśliwa nie nie wygrałam w totka ani w zdrapkę nie awansowałam choć miałam chrapkę i znowu lepsza okazała się ta więc czemużem szczęśliwa bo mam nowego psa
  21. Uderz w stół , nożyce się odezwa więc może lepiej milczeć, bo rzeczywiście brzmi jak przytyk , ale może daje do myślenia jak ktoś chce pomyśleć pozdrawiam Kredens
  22. Dobry wiersz refleksyjne z zaskakującym pointami w każdej zwrotne. Na końcu bardziej pasowałoby pierwszy śnieg lepiej brzmi
  23. ten rysunek? nie zaprzeczam , że mi też pozdrawiam Kredens
  24. teraz ty? też ma wysiąść czy on teraz wchodzi do gry? pozdrawiam Kredens
  25. Wiara czyni cuda- tak optymistycznie zabrzmiało w Twoim wierszu na 2019, że dziękuję pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego kredens
×
×
  • Dodaj nową pozycję...