Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 799
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @Tectosmith progresywne są różne, może masz takie co widzisz tylko komórkę:) te drugie za 2400 lub 3000 są idealne, na moją wadę mogłam kupić relaksacyjne, które są jak te drogie progresywne:)
  2. Przed chwilą kupiłam okulary relaksacyjne i udało mi się zbić cenę ze szkieł razem z oprawkami z 2400 do 950 zł:) jestem szczęśliwa, bo zamówiłam najlepsze z progresywnych, francuskiej firmy. Nie wiedziałam, że szkła są takie drogie, bo ramki wzięłam takie tanie 390 zł i tak piękne, niewidoczne, że te okulary pasują idealnie do mnie. Pani się zdziwiła, że mam rozstaw źrenic taką samą 32:)
  3. @Tectosmith dla mnie też, dużo rzeczy nie umiem robić, do tego spłaca pamięć i słaby wzrok:)
  4. @Tectosmith pewnie, że są, życie nie jest takie łatwe :)
  5. Na bieżąco cieszyć życiem, i tak niczego nie zmienimy:) Meteoryt może trzepnąć i znikniemy, nie da się przewidzieć przyszłości. Jeżeli coś robisz z radością jest inny efekt:)
  6. @Dziadek grafoman na Hawajach nikt nie ogląda tv, jest zakaz reklam na całych Hawajach:)
  7. violetta

    (obfita magnolia)

    Mnie zachwyca, biała, z grubymi płatkami w pęku przepięknie pachną.
  8. @Dziadek grafoman na Hawajach nie ma reklam:)
  9. @Wiesław J.K. jeżeli gotuję, to wkładam serce i byłabym chyba dobrą żoną:)
  10. Za dużo czasowników :)
  11. @Wiesław J.K. moje inspiracje kulinarne, robione dla gości:)
  12. @Wiesław J.K. gotuję rzadko, w zeszłym tygodniu dwa razy gotowałam i nawet pysznie:)
  13. We Francji są gondole?
  14. Bóg jest wielki tra la la :)
  15. @Leszczym może się ktoś kiedyś skusi, nie mam parcia :)
  16. @Leszczym to tylko kochankowie jednej nocy:)
  17. @Leszczym ja jestem fajna, nie wiem czy jest druga taka fajna ja :) dzisiaj się włóczę po trawce i łazienkach:)
  18. @Wiesław J.K. dzisiaj jestem w restauracji piękny las i zamówiłam pizzę z małymi rybkami i sodę z liczi:) ale tutaj jest fajny chłodek, intymność i zieleń :)
  19. @Wiesław J.K. mój dom to cały świat i tam gdzie jestem :)
  20. @Wiesław J.K. po prostu jak chce, a nie jak ktoś mówi:)
  21. @Wiesław J.K. zawsze te myśli się przeplatają, ważne kochać :)
  22. @Jacek_Suchowicznajlepiej zmienić pracę na lepszą:) wtedy ma się podwyżkę:)
  23. @Wiesław J.K. i skruszy:)
  24. Najlepiej uznać, że nie ma strachu, to jest tylko przejściowe.
  25. Czy lustra są potrzebne, raczej okno na świat :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...